Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autóba lévő tökéletesen...

Egy autóba lévő tökéletesen működő manuális klíma minimum hány fokot képes csinálni az utastérbe?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4 fokot fúj a manuális klímám (bár nem értem hogy miért emelted ki a manuálisat, ugyanúgy hűt mint a digitális), még nem üzemeltettem a ventit 100 %-on huzamosabb ideig, de szerintem jóval 20 fok alá levinné az utasteret. Főleg ha nem süt a nap, mert ha süt akkor a szerencsétlen klíma hűt, a műszerfal teteje meg fűt, annyira felmelegíti a nap.
2013. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, azrét emeltem ki mert sok digitális klimát nem is lehet X fok alá vinni.. A manuális elvielg mindig maximum intenzitással műmödik. Az enyémet most töltötték fel de szeritnem kb 16 foknál nem csinál hüvösebbet, legalábbis 10-20 perc alatt tuti nem. Nem mintha kéne, mert megfagyni se akarok, egész kellemes végülis. Csak más autobka régen úgyrémlik, hogy tapasztaltam hidegebbet is...
2013. júl. 27. 18:40
 3/4 Sinead ***** válasza:
100%

A manuálisnak csak egy fokozata van, a fújás erősségét tudod változtatni ami miatt hidegebbnek tűnhet, de csak ömleszti befelé ugyanazt, amit pl az első fokozaton nyom be.

Autótól függ, a 2005-ös Corsámban fázok ha megy a klíma, az ugyancsak 2005-ös családi Suzukiban pedig kellemes kb 25 fokot csinál.

2013. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én is pontosan egy opel-hez hasonlitva írtam amit írtam..

Ez 1 honda civic.. a szüleimnek van egy astrája... Az 1 kész jégverem ha megy a klíma... Ez a honda klíma sztem sose lenne képes hasonlóra..

2013. júl. 27. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!