Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autó, ami hasonlít...

Scoobyhun kérdése:

Van olyan autó, ami hasonlít a Ford Falcon XB GT Coupé-ra és Magyarországon is be lehet szerezni?

Figyelt kérdés

[link]


Van-e ehhez hasonló autó amit be lehet szerezni magyarországon lehetőleg 1 millió forint alatt használtan?

Azért kéne mert meg szeretném építeni a Mad Max film első részében látható autót.Szerintetek melyik autóból lenne érdemes ami hasonló hozzá?



2013. júl. 28. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán a Ford Capri.

[link]

Sajnos ez se Magyarországon van, hanem Szerbiába, de ha van pénzed felújítani és átalakítani akkor szerintem nem kerül sokba elmenni érte.

Magyar oldalra tették tehát szerintem beszélnek magyarul, valószínűleg a határhoz közel lehet.

2013. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ez tényleg jól néz ki.És még annyit,hogy korlátozott anyagi lehetőségeim miatt arra gondoltam hogy nem egy Weiand kompresszort szerelek a motorra,hanem egy lemezekből elkészített kompresszor imitációt amit egy varrógép motor forgatna.Ha ezt a szerkezetet rácsavarozom a motorháztetőre és úgy megyek ki vele az utcára az úgy rendben van?
2013. júl. 28. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem tudom, hogy lehet-e ilyet szerelni az autóra.

Valamilyen formában zavarja a maximális kilátást az útra.

Amerikában sok ilyen autó van, de Magyarországon nem tudom mi erre a szabály.

Egy rendőrt vagy autószerelőt kellene megkérdezni.

Egyik ismerősömnek volt egy kis Polskija, ő rászerelt egy felhúzó kart a motorháztetőre és egy villanymotorral lett meghajtva.

Így menet közben úgy nézett ki az autó minta egy felhúzós játék autó lenne. :D

2013. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Találtam is egy képet erről csak nem Polskival. :D

[link]

2013. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!