Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról...

Mit gondoltok erről az autóról, meg vennétek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 30. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt én azért nem venném meg mert nincs benne klíma. Kánikulában nélkülözhetetlennek tartom a klímát, főleg ha családi autóról van szó gyerekekkel. Csak érdekességnek írom hogy idén nyáron beköszöntött a kánikula, és sorra jelentek meg a kérdések hogy mennyibe kerül klímát építeni a kocsiba. Hát kb a belinkelt autó árának a feléből bele lehet tenni.

A másik fele amiért nem biztos hogy megvenném az az ára. Használtauto.hu-n megnéztem ezeket a típusokat, és az általad belinkelt kocsi nagyon olcsónak számít. Elég nagy fenntartásokkal nézném át ezt a kocsit, és megpróbálnám kideríteni hogy miért tartják 100-150 ezerrel az átlagár alatt.


[link]

2013. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Kalos-om volt ugyanezzel a motorral, büntetően sokat evett, azt nem mondom, hogy lomha volt, de nem is volt egy rakéta, a Lacetti-ben viszont a tesztek szerint nyomorúságosan kevés.
2013. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én se venném meg ezt az autót. A klíma valóban nagyon fontos, meglehet dögleni nélküle, kipróbáltam ezen a nyáron is a klímás autómban. Másrészt meg ezek a koreai chevroletek nagyon gázak, rossz minőségűek, fapadosak, kényelmetlenek. A lacettiről pl. konkrétan tudom h egy szar.
2013. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
opel motor van a lacettikben, így a fogyasztás tényleg nem kevés. klíma nélkül autót nem vennék, valamint nekem többet ér, hogy törve volt e, minthogy gizike csak a garázsban nézegette.
2013. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!