Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a Beauty and...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a Beauty and the Geek című valóság showról? Részt vennétek egy ilyenben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
..Miről szól a műsor?
2012. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pár okos de visszahúzódó férfit összetesznek pár gyönyörű de buta nővel és több héten át majd együtt élnek egy házban/villában. Párt választanak, egy nő, egy férfi alkot egy párt, egy csapatot. a csapatoknak teszteket, kihívásokat kell elvégezniük, a nőknek a intellektuális tudását fejlesztik, a férfiaknak, pasiknak meg azt mérik mennyit fejlődik a társalgási képességük, mennyire nyílnak meg és érzik kevésbé rosszul magukat társaságban, főleg szép csajok társaságában. Különböző kihívások tesztek alapján mennek hétről hétre amíg csak egy győztes pár marad, minden héten kiesik egy pár akik nem tudnak eleget az a heti témájukról (mert minden héten ugye van téma)...na szóval a lényeg a szellemi fejlődés.
2012. jún. 5. 00:06
 3/10 A kérdező kommentje:

Magyarul körülbelül leírtam.


Angol leírása:


[link]

2012. jún. 5. 00:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi a jobb. Okos, de béna pasiként bekerülni, vagy szép, de tyúkeszű lányként.
2012. jún. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A béna pasikat (legalábbis akik eljutnak odáig) átváltoztatják a külsejüket így az évad egyharmadánál.
2012. jún. 5. 00:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Haveromat beküldeném.
2012. jún. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ez melyik csatornán található ez a műsor?
2012. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én a youtubeon akadtam rá, úgy, hogy egyik csatornáról mentem a másikra, egy olyan srác csatornáján akadtam rá aki elég szemtelen, fura kérdéseket tesz fel embereknek mindenféle eseményen (az első évadban szerepelt, mikor videóján megláttam, azt hittem egy paródiát csinált a Nagy Őből de kiderült, hogy ilyen műsor létezik, ekkor még csak a műsor nevét tudtam, azt, hogy miről szól nem.) Youtubeon fönt van az első három évad epizódjai.
2012. jún. 5. 10:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Hú, én az ausztráliai változatot láttam, szerintem tök jó volt, mert nem arra mentek rá, hogy megalázzák őket, hanem tényleg segítettek a fiúknak legyőzni a gátlásaikat, a lányoknak meg szélesítették a látókörét.

Én mondjuk biztos nem vennék részt ilyenben, egyrészt mert egyik kategóriába se illek bele, másrészt meg nem szeretném, ha egy ország nevetne a bénáskodásaimon. :D

2012. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És vajon hány lány csak a tévében mondja, hohgy hogy megváltozott de a való életben ugyanolyan életet él mint az előtt?
2012. jún. 7. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!