Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway vagy Motowell robogót...

Keeway vagy Motowell robogót érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok inkább, és melyik típust? Haszáltakat nézek, 80-100 ezer ft-om lenne rá max.

2013. júl. 30. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt ki kötöm előre, ha nem akarsz kellemetlenségeket meg annyit rákölteni ezekre amennyit a robogó nem ér összesen akkor normális igazi robogók után nézz, akár 90-ért olyat kapsz hogy ki megy veled a földről még a 6 éves motor is

Egyiket sem ajánlom, mert nem akarlak becsapni

2013. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért inkább a Keeway. Mind a kettő jó motor, de a Motowell újabb és ezért rosszabb állapotúakat kaphatsz ennyiért.
2013. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha nem Keeway és Motowell, akkor ti mit ajánlanátok 8 ezer ft-ért?

Elvárásom igazából csak annyi, hogy 50-60 között menjen, és kényelmes legyen nekem (182cm, 105kg).

2013. júl. 30. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát egyik sem megbizhatóbb, mint a másik, és nem tudhatod, hogy milyen problémái vannak már, mivel ezek a kinai robogók nagyon kellemetlen hibákat tudnak produkálni, és sokan inkább olcsón megválnak tőle. Na erre vigyázz, hogy ne ilyet fogj ki, amúgy ha éppen nincs semmi baja, akkor jó robogó mind a kettő.
2013. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

alsó szomszédom 3 éve vezet gond nélkül egy Keeway robogót.igaz ő rendesen megy vele, megkíméli.motowelles ismerősöm nincs, annyit hallottam, hogy ezeknek a gyártásához van a magyaroknak valami köze.:DD

anyukám 8 éve hajt egy yamaha jog kisrobogót (40ezer forint volt).55 a vége,2.5 literrel beéri, a 8 év alatt 1 defektje volt, és egy gyertyacsere.(ajánlani tudom csak, úgy mint a honda dio-t is)

3 hete vettem egy 2004-es aprilia sr-t,azóta mentem 1200km-t, eddig hiba nélkül(fogyasztása városban:2,7liter).

nagytestű robogók közül ezeket ajánlom:aprilia sr,yamaha neos,yamaha aerox,malaguti f12,malaguti f15,gilera runner,piaggio nrg.(bár ezek kicsit drágábbak, talán az f12 olcsóbb).

nem a vita miatt, de ha nem boltba járáshoz, vagy ilyesmire akarod használni, akkor ajánlom a simson s51-es kismotor.100 ezerért patika állapotút lehet venni.

olcsót, és széthajtottat semmiképp, azzal csak gond lesz:D

2013. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És Simsont mennyiért érdemes keresni? 50 ezer körül?
2013. júl. 30. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy keewayünk, most van benne 10600 km.


A riasztója kb. 3 hónap után bedöglött és olyan 1 év után valami leszívja benne az akksit kb. 3 nap alatt.


Ha ezeket nem nézzük akkor a világon semmit nem kellett rajta se cserélni se javítani (ezeket ki sem javítottuk, a riasztó sz*rt sem ér úgyse, az akkusarut meg 1 mozdulat lehúzni). Csak tankolni és olajat tölteni bele.


6 vagy 7 éves már.


Nem egy erőgép, velem ( 72 kg vagyok ) olyan 65-68 km/h megy (gps-el mérve), de igazából ott szenved, mint az igás ló. olyan 55 körül van a kellemes utazója.

2013. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!