Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson kuplung oldali dekniből...

Simson kuplung oldali dekniből hogyan szedem kia szimeringet?

Figyelt kérdés
Simson kuplung oldali dekniből hogyan szedem ki a szimeringet??És az ujjat hogyan tudom bele rakni?? És az baj hogy amit leengedtem olaj az zöld volt?? Mennyi olajat tegyek be és milyen márkát?,

2013. júl. 31. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a dolgokat sem tudod, inkább ne fogj hozzá.
2013. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csavarhúzóval vagy valamivel kifeszíted a régit. Ügyelve arra hogy a fészkét ne sértsd meg(tehát ne karcold össze)

Az újat pedig megfelelően belepréseled. Ha nem jól csinálod akkor nem fog jól zárni.

2013. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én tegnap cseréltem úgy hogy még nem is láttam szétszedve levettem a deklit olajat elötte leengedtem a főtengelyen a csavarra rávan hajlítva egy lemez azt óvatosan visszaegyenesíted kicsavarod a csavart de a főtengely el fog forogni én betettem egy összegyűrt rongyot a fogaskerekek közé és jól müködött aztán a kisfogaskereket csavarhúzóval lefeszíted vagy lehúzóval leveszed én csavarhúzóval óvatosan leszedtem aztán a főtengely felől óvatosan kifeszíted a szimeringet és a régit félrerakod ráteszed a főtengelyre az új szimeringet kézzel benyomod amennyire tudod és ráteszed az új szimeringet és valamivl óvatosan beütöd gumikalapáccsal ügyelve arra hogy egyenes legyen az új szimering aztán leveszed a régi szimeringet és visszateszel mindent és 10w40 v 15w40 es olajat teszel bele 4 dl ert :D
2013. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Flexel :D
2013. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!