Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 50ccm-es robogó a legjobb?

Melyik 50ccm-es robogó a legjobb?

Figyelt kérdés
Kellene egy kis segítség mert nem tudom, hogy melyik robogó lenne a legmegfelelőbb számomra? Kiírtam egy listát: Peugeot X Fight, Malaguti F12, Aprilia Sr/Factory, Gilera Runner, Aprilia Area, Piaggio Liberty, Piaggio NRG Power, Yamaha Aerox.180 cm, lány vagyok, nagyon kicsi robogót nem szeretnék venni, de azért legyen valamennyire lányos. Szempont lehet még az ára és az hogy milyen a jármű műszakilag, tehát, hogy nem romlik el hamar. Hozzá értők válaszát várnám, vagy olyanokét akik hasonló cipőben járnak!

2013. aug. 1. 21:54
 1/7 anonim válasza:

Fiú vagyok Runnerem van!. :D

-de ha lány vagy akkor csak is Aeroxot vegyél egy szép gyárit!!. :D

2013. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
suzuki gsxr 1000
2013. aug. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aerox vagy Piaggio Liberty(mert az kicsit lányos :D)
2013. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a Piaggio Liberty-t ajánlom a listából. Le is írom, miért.

Mivel ez nem annyira menő kinézetű egyesek szerint (szerintem kifejezetten jól néz ki), az ára eléggé nyomott a piacon, ergo jó áron egy jó állapotút ki lehet fogni. S mivel nem szeretik a friss jogsisok, és tuning alapnak se használják, ezért aztán könnyebb találni belőle olyat, ami nincs összekókányolva vagy széthajtva.

További előnye, hogy nagy kerekei vannak, így a komfortja össze sem hasonlítható a többiével. A magyar utakra sokkal jobban illik.

Arról nem is beszélve, hogy tipikusan női robogóként szokták árulni. Mondjuk akkor ezek szerint én kakukktojás vagyok, mivel fiú létemre egy Aprilia Scarabeo 50-essel járok, ami szinte ugyanaz, mint a Liberty, csak a név más. :)

2013. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tényleg egész jó árban vannak a Liberty-k, nagy a valószínűsége, hogy akkor ilyet fogok venni. Nekem is nagyon tetszenek a nagy kerekei, meg az egész nagyon kis design-os. :)De akkor lehet hogy még megfontolom az Aerox-ot is, csak annak az ára tart inkább vissza, de az is tetszik.

Köszi a válaszokat

2013. aug. 2. 21:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja még tetszik egyébként a Peugeot Vivacity-is, erről mi a véleményetek?
2013. aug. 2. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
A Peugeot robogók alapesetben nem rosszak, és nagytestűek, de ha azon elromlik valami, eléggé horror áron vannak hozzá alkatrészek.
2013. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!