Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Biturbós kocsit akarok olcsón...

Biturbós kocsit akarok olcsón akár régit, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
dízelből inkább!
2013. aug. 2. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért a turbók száma alapján akarsz autót venni? Ráadásul dízelt? Tán szereted magad szivatni, vagy mi? Szerintem nem sok ilyen típust fogsz találni. Az olcsó és régi kifejezés pedig relatív. Van, akinek 200000 Ft az olcsó, van akinek a tízszerese, szóval erre így nem lehet semmi normálisat válaszolni.
2013. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb 1millió ftig!
2013. aug. 2. 13:08
 3/6 Bence_ ***** válasza:

Biturbós diesel nem lesz ennyiért.

Szerintem az első ilyen dieselt a bmw csinálta de az is még csak pár éves.

2013. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdésből én inkább javaasolnám, hogy vegyél akármilyen autót aztán scrabble-zd ki a farára, hogy BITURBO, az pont olyan jó lesz. Biturbo diesel-t ahogy előttem írták a BMW gyárt nem oly régóta, benzinesből esetleg a Bugatti EB110-et v. valamelyik Maserati-t ajánlanám.
2013. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pl. A Nissan 300ZX, bár ez baromira nem diesel, de két turbó, több mint 280 paci ( legalábbis új korában ), és 1milla alatt már találsz használható darabot.
2013. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nekem is régi kedvencem volt, meg a Mitsubish 3000gt/Dodge Stealth, de hogy ezekből épkézláb eladó darab magyarországon nincs az tuti.
2013. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!