Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha programozó akarok lenni,...

Ha programozó akarok lenni, akkor érettségi után mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Igazából mobil alkalmazás fejlesztő szeretnék lenni, de gondoltam előtte programozni kellene megtanulni. Most szakközépiskolába informatika szakra járok. És mennyi a fizetés a mobil alkalmazás fejlesztőnek, és melyik platformra lenne érdemes?
2013. aug. 1. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt ajánlom, hogy:

-Járj emelt infó, angolra

-Érettségizz emelten belőlük jóra

-Ez legyen a jelentkezési sorrended: BME-VIK, ELTE-IK, OE-NJIK

ööö kb ennyi ott majd úgy szakosodsz úgyis ami érdekel, leginkább c++-ba fejlesztenek android és ios-ra ha megnézed professionon az állásokat. Pályakezdőként bruttó 250 a fizetés az átlagkereset 450 körül van.

2013. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*Járj emelt infó, matekra

De az angol se árt..

2013. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném a felettem szólót azzal, hogy vegyél / tölts le pár könyvet mobilos programozásról és kezdj el programozni. Nem az egyetem fog megtanítani. Jól biztosan nem.
2013. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én hobbibol kezdtem programozni (15/f) és dumáltam 1 sráccal aki TANULJA.... Különbség ég és föld , a javamra :) Kezd el te is
2013. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván affinitás is kell hozzá, ez kétségtelen. Attól mert valaki kettessekkel végigbukdácsolja mert valamit akart tanulni ami piacképes attól még nem lesz jó programozó, de gondolom akkor te is hasonló iskolába mész majd, nem pedig pl. orvosira xD És ha megnézitek az álláshirdetéseket azért még mindig elég sűrűn kérik a papírt, mert mondani azt mindenki tudja, hogy ő profibb ennél és annál de mondjuk ha erről van egy papír bizonyítéknak az jobb, mert nem biztos, hogy mindenki elhiszi.
2013. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!