Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tud az a Golf? Miért kell...

Mit tud az a Golf? Miért kell minden fiatalnak az?

Figyelt kérdés

Haverjaim között akiknek megvan a jogsi, mindegyik, "jajj, nekem 4 es golfom lesz!" Ls nem egytől hallom ezt, ismerősök között is.

ilyen kezdő jogsisok mond: "jaj, golf, de fasza autó!"

Mindegyik egy használt golfot akar!


Mit tud az a kocsi?



2013. aug. 2. 13:33
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Én anyagi helyzetemet tekintve csak használtautót vehettem. Hát a golf az egyik legroszabb döntés lett volna. Nem a minőségével van a legnagyobb baj hanem a pofátlanul túlértékelt árával. Ugyanez igaz a passatra, bora-ra.
2013. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit tud, de bármelyik olasz, japán autót többre tartom nála.

Ez egy alsó kategóriás, unalmas A-ból, B-be, proli népautó, semmi több. Ha megnézed, a lakótelepi szoba-konyhás emberek járnak ilyennel. Természetes "feltuningolva" mintha cirkuszba készülne vele.

Egy komoly lakóparkban, családi házas övezetben nem látsz ilyen kocsit.

2013. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

"Egy komoly lakóparkban, családi házas övezetben nem látsz ilyen kocsit."


Vajon miért? Akinek van pénze 150 milliós házra, az a hetes Golfot fogja megvenni, hiába tetszik neki a négyes. Miért? Mert lenézik egy olyan burzsuj környéken.


Nem szép dolog semmibe venni azt, ami másnak esetleg az álma, mert neki tetszik. Tudod egy dolog nem csak akkor lehet egy ember leginkább kívánt dolga, ha az a legújabb, legmodernebb vacak. Ahhoz neked ne legyen pofád, hogy ezt nem tartod tiszteletben. Nekem is tetszik a Golf, bár nem a No1. Mindenesetre egyáltalán nem szégyenkeznék vele, sőt, még a pofádba is röhögnék vele. Gondolom te is csak a tipikus fotelfizikus vagy.

(Ebből szűrtem le:

"Nem tudom mit tud, de bármelyik olasz, japán autót többre tartom nála."

"Ha megnézed, a lakótelepi szoba-konyhás emberek járnak ilyennel."

2013. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
én két éve vettem egy r32 es 4 es golfot! ha beleülsz megtudod mért jo! 250 pacis rs 5 ös audit megeszi reggelire 200 méteren
2013. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!