Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az alább linkelt...

Mit gondoltok az alább linkelt autóval kapcsolatban, illetve van valakinek tapasztalata ezzel a modellel kapcsolatban? (BMW E34 530i)

Figyelt kérdés

[link]


Van 1 két hibája, viszont ad hozzá egy másik váltót is, mennyibe kerülhet a fent tartása egy ilyen autónak?



2013. aug. 2. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Én azt gondolom hogy a 3000-es benzines V8-as motor leeszi rólad a gatyát is.
2013. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam csak egy héten egyszer mennék el vele kicsit hosszabb utakra, viszont az automatának nem örülök, mert gondolom nem partner a csúszkálásban meg a gyorsulgatásban.

Ha kézi váltós lenne már megnéztem volna élőben is, 540i horror, 525i meg nekem átlagos, az 530i pont ideális lenne nekem.

2013. aug. 2. 14:49
 3/8 szántóvető ***** válasza:

a gazdag emberek autója volt,ez a 30 év alatt azzal egészül ki hogy költeni kell rá.

[link]

a kötelezőt ki tudod számítani: [link]

itt meg a gépjárműadót:

[link]

2013. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ahhoz képest, hogy hogy néznek ki az E34-ek, ez egy makuláltlan példány, szerintem potya ennyi pénzért.

Ha meg csúszkálni akarsz, nézz egy manuális váltóst, ami nincs ilyen szép állapotban, mert ezt kár szétverni, meg a kombi valahogy nem is arra való. Csúszkálásra már egy 525i is elég.

Fenntartása meg több lesz egy évre, mint az autó teljes vételára.

2013. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kiszámoltam mindent, átírással, biztosítás befizetésével, teljessítményadó felét befizetve, az autót teletankolva pont elfogyna az autóra szánt pénzem.

Viszont nem tervezek egyből nagy javítást, ha még miután megvan havonta félrerakok egy keveset meglehet a pénz javításokra is.

2013. aug. 2. 15:07
 6/8 A kérdező kommentje:

15:03

Tudom!

Nem eszetlen széttaposásra gondoltam, ahhoz túl jó állapotban van, csak ha csúsznak az utak kicsit elrúgom neki keresztbe, meg télen is, de semmi gumifüstöltetés meg ilyenek, nem vagyok én autógyilkos, ez különben is egy kényelmes utazóautó!

A kombi pedig mindig jól jön!

2013. aug. 2. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig egy ilyen korú autó vásárlásánál tervezz be 150ezret az azonnali javításokra
2013. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Belülről elég szépnek tűnik, csak ne lenne ilyen koporsószállító kinézete.
2013. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!