Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon hol van lehetős...

Magyarországon hol van lehetőség az autó végsebességének kipróbálására legális keretek között?

Figyelt kérdés

Esetleg a rendőrséggel lehet egyeztetni, hogy pl engedélyt adnak egy autópályás szakaszra, vagy lezárnak egy 10-20 km-es sávot, hogy ott mehessek, és lehajtok a következő lejárón?

Szeretném megtapasztalni a 200 fölötti száguldást biztonságos keretek között, nem szeretnék szabálysértési eljárást.



#sebesség #végsebesség #végsebesség kipróbálása #legális száguldás
2013. aug. 2. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem ad engedélyt és nem zár le. Ilyen ügyekben az ÁAK vagy az NKH illetékes, tőlük kell engedélyt kérni, akkor lehet a rendőrségnek szólni, ha ez megvan. De vannak itthon versenypályák, jó pénzért el lehet menni pályanapra, csak aztán ne csodálkozz, hogy a 200 fölött száguldó csodaautódat röhögve autózzák körbe a jóval kisebb és könnyebb épített gépek. De akár az autóversenyekre (főleg gyorsulásira) használt repülőtereken is érdeklődhetsz.
2013. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Figyelj ha van elég pénzed..... Zárasd le magadnak az M3-as autópályát vagy valamelyiket, amelyik szimpatikus.
2013. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A magyar pályák rövidek nem az a cél, hogy kanyarogjak, hanem hogy milyen érzés lehet 200 fölött száguldani!

Sajnos egyik magyar versenypályán sincs erre lehetősége.

Repülőtér nem tudom mennyire alkalmas ilyen célra.

Akkor be kell menni az NKH-hoz, és kérni egy útlezárást, vagy engedélyt? Egyáltalán van ilyen?

Nem akarom hogy odamegyek ilyennel és kinevetnek, hogy mit akar ez a hülye, vagy valami.

Kb mekkora anyagi vonzata van egy ilyennek?

2013. aug. 2. 17:02
 4/19 szántóvető ***** válasza:
96%
nem hinném hogy egy magánszemély kedvéért lezárnák,azt javaslom hogy menj ki németbe,ott tolhatod neki(ahol nincs 120-as tábla)
2013. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A hungaroringen vannak nyíltnapok!

15.000ft-ba kerül kb 20 perc autózás a pályán!

Ha az autód 180le körüli és nem egy 3 tonnás traktor, eléred könnyen a 200-at!

Szerintem ennél jobb megoldás nincsen a környéken!

2013. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha bemész bármelyik hivatalba azzal, hogy zárják már le neked ezt, vagy azt az útszakaszt, biztosra veheted, hogy a képedbe fognak nevetni. Ha tartósan akarsz 200 felett hajtani, akkor irány a német autópálya! A magyar versenypályák egyenesei túl rövidek, hogy egyátalán elkezdhesd élvezni ezt a tempót mielőtt a fékbe kéne taposnod.
2013. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Német ki van zárva, annyit eszik az autóm, hogy sehogy sem érné meg addig elmenni vele.

Én úgy gondoltam adok egy huszast az autópályásoknak meg a rendőrségnek, hogy a belső sávot zárják le csak a külsőben haladhat a forgalom mondjuk 14:30 tól 15:00 tól x-től-y-ig, és ott megnyomom neki.

2013. aug. 2. 17:17
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom. Baromi nagy álomvilágban élsz, már ne is haragudj.. Ha 20-asért ez elintézhető lenne, akkor mindenki ezt csinálná.


Megmondom őszintén én már többször mentem 200 feletti sebességgel Magyarországon. Budapesten a Soroksári úton, a Maglódi úton, Üllői úton, Árpád hídon, a Kerepesi úton és a Hungária körúton. Vidéken a 4-es főúton rögtön a Pest utáni 2 sávos részen, ott van egy nagyon hosszú full egyenes szakasz, illetve még az M1-esen is eljátszottam ezt már párszor...


Ezekért egyszer sem kapott le még traffipax, valahogy eddig mindig akkor kaptak le, 3 alkalommal is, ha 70 valahánnyal mentem 50-es szakaszon.


Na de csak saját felelősségre. Nem buzdítalak, csak leírtam, hogy én hol csináltam ilyesmit.


De azt h te 20 ezresért megveszed ezt legálisban, hát azt felejtsd el. :( bár így lenne. Az egész országot lezáratnám akkor.

2013. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
háháhá jó vicc. Aztán melyik pizsomádba álmodtad?
2013. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 szántóvető ***** válasza:
egy huszast??és csak a belső sávot zárják le,a külsőben vígan lehet közlekedni?hogy zárják le,bójákkal?ha nincs bója és ha beelőz egy kamion akkor mi lesz?
2013. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!