Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen alternatív, legális...

Milyen alternatív, legális pénzszerzési lehetőségeket ismertek?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan legális pénzszerzési módszereket, amihez nem kell munkát vállalni és minden nap bejárni a munkahelyre dolgozni, és nem kell hozzá semmi extra képzettség?

Olyasmikre gondolok mint pl: online poker, véradás pénzért (van ilyen az országban legálisan is), forexrobot, elmenni statisztának valami filmbe, ilyesmik, az mindegy, hogy sokat vagy keveset vizet, sok kicsi sokra megy :)

Persze most mindenki azt gondolja, hogy "jaj ennek is mindegy, csak dolgozni ne keljen" és tudjátok mit, Igazatok van! Van a fenének kedve melózni, reggel 7 kor decemberben álmosan kimászni az utcára a latyakba és 8 órát gürizni, ha máshogy is meg lehetne oldani.



2012. nov. 23. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
K*rválkodás, nem létfontosságú szervek eladása.
2012. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm mesélte, hogy ismer egy fickót, aki bélyegeket gyűjtött hobbiból, de később ez lett az élete, mert annyira profi lett, és annyira értett már hozzá, hogy külföldről is járnak hozzá emberek, h felbecsültessék a gyűjteményüket. Nem rossz, odavisznek 1000 darab régi bélyeget és azt mondod az egészért adsz mondjuk 15 ezret mert csak annyit ér, és tudod, h 999 db tényleg full értéktelen, de van közte 1 db ami meg milliókat ér :3
2012. nov. 23. 19:01
 3/14 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat, am fiú vagyok, szal kurv*lkodni nem is tudnék, illetve de mert hát fasziban is akad, de azt a melót meghagyom neked első ;)
2012. nov. 23. 19:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Plazmaadásról már hallottam én is. Esetleg spermaadás.

Na meg neten is lehet dolgozni (angol nyelvtudással mindenképp, én is csinálom néha, nem kell hozzá semmilyen szaktudás).

2012. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Igazad van, mindig is a lustaság vitte előre az emberiséget! A franc akar ásni, amikor a ló is húzhatja az igát... Tessék okosan, ne csak keményen dolgozni!


http://www.youtube.com/watch?v=1tq-OJZbOQw

2012. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Az öcsém régi magyar pénzeket gyűjt, és valóban nagy biznisz. Szinte minden évben egyre többet ér a pénz. Volt olyan darab, amit 25.000 Ft-ért vett, és 3 év múlva már megvették volna tőle 150.000 Ft-ért. Persze nem egy ilyen pénze van. Nha de ez nem befektetés neki, mert szerintem soha nem válna megy egy értékes darabtól, ez a gyűjtőszenvedély. Neki sokkal többet ér az a tény, hogy az a darab a birtokában van, és már gyűjtök meg csak ácsingóznak érte.
2012. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Még egy kis érdekesség. Olyan darabja is van, amit egy vásárban vett. Az idős embernek rengeteg régi pénze volt, nem is tudta azok értékét. A tesóm átnézte őket, igazából látta hogy mindegyik a 100ad elejéből valóak, szépek, de neki értéktelenek, azonban talált egy nyomtatási hibás bankjegyet, ami nagyon ritka. Annak a piaci ára tavaly olyan 75.000 ft volt, ő ezt a vásárban 50 Ft-ért vette. :)
2012. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Hat ket lehetoseged van:


1. apuci vesz neked egy mukodo ceget, ahol csak az a dolgod, hogy bemenj es a jelenleteddel probald munkara osztokelni az emberket.


2. Ha esetleg az elso ut nem jarhato, kenyten vagy keresni egy fix fizetest ado munkat. Mert az altalad felsorot dolgok nagyon jo penzkereseti forrasok, de ha adott honapban eppen bukoban vagy, attol meg a szamlakat ugyanugy ki kell fizetned, gondolom neha enni is szoktal, esetleg a TB-t sem art befizetni, stb...

Napi gurizessel tudod csak megteremteni a biztonsagos kiszamithato elet lehetoseget.

2012. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, nincs ilyen. Ha utálsz dolgozni, akkor tanulj olyat, amit szeretsz csinálni és utána soha nem kell majd "dolgoznod", csak a hobbidat csinálnod. De kezdetben sajnos bele kell fektetni némi időt, energiát és akár munkát is.
2012. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

Simán lehet, de szerintem először kell hozzá egy tőke. Amit mondjuk külföldi munkával lehet megszerezni, ha máshonnan nincs. Aztán lehet ezt a pénzt forgatni, értelmesen befektetni, lakásba, árucikkekbe, akár a neten egy honlapba. De ehhez is kitartás, fegyelem meg ilyenek kellenek, és hát sokszor ehhez képest egyszerűbbnek tűnik rövid távon a napi 9-10 óra meló (túlóra ugye elvárás), 2-3 óra utazással (kinek van a szomszédban a munkahelye), ami szépen lassan bedarálja az embert. Ja és ha megvan ez a biztosabb háttér, ami az én esetemben egy fél havi magyar átlagbér, akkor jöhetnek az olyan kiegészítő dolgok amiket írsz. Tudod mit, akar a franc heti 60 órát dolgozni :) Vagy ha igen, akkor a saját pecsenyémet sütögetni és nem valami nagyvállalatét. Szívesen dumálnék a kérdezővel, remélem neki is sikerült előbb-utóbb összehozni ezt az életmódot.

(Ráadásul eredetileg azért kattintottam erre a kérdésre, hogy magam alá szervezhessek egy netes pénzkeresési módszerre embereket :))

2013. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!