Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Klímás autó tulajok!?

Klímás autó tulajok!?

Figyelt kérdés

Ugye a klímás kocsiknál általában 2 fokozata van a hűtőventilátornak.

Amikor bekapcsolja az ember a klímát indul az 1-es.

Na most én klímáztam, a 41 fokban dugóban de egyszer sem váltott át 2-esre. Nálatok, hogy szokott ez lenni?

Gyanús, hogy valamiért nem megy a 2. Nem hiszem, hogy ilyen körülmények között elbírna ennyi hővel kis fordulaton.


2013. aug. 2. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem automata klímás kocsim van és kb 10 fokozatban változtatja a ventilátor sebességét, mindig annyit fúj amennyit szükséges.
2013. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én arról a ventilátorról beszélek ami a kocsi elején a hűtők mögött van.
2013. aug. 2. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Az automata tartja a beállított hőfokot. Ha nem automata, akkor te váltod át.
2013. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Emberek, erről van szó:

[link]

2013. aug. 2. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt a ventit mondja amelyik az utastérbe fújja a hideget, hanem ami a kocsi orrában a hűtőknél van.
2013. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyik Renaultban se kapcsol be nagy fordulatra ha klímázok. Klíma nélkül is nagyon ritkán kapcsol be, leginkább akkor ha dugóban, vagy lámpánál állok.
2013. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Azt honnan lehet tudni, hogy milyen fokozatban van? Én soha nem vettem észre még különbséget, hogy most épp egy másik fokozatban lenne.
2013. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Hangján hallani.
2013. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jól működik a klímád, akkor nem mindegy? Egyébként vannak egy fokozatú ventik is.
2013. aug. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Még soha nem hallottam hogy más hangja lenne. De vannak olyan autók, amiknek a ventilátorának olyan hangja van mintha mindjárt készülne elszállni. Mint valami porszívó olyan hangos. Gondolom ez lehet a 2. fokozat. Nekem olyat még soha nem csinált, alig hallani a hangját.
2013. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!