Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le szeretném fóliáztatni a...

Le szeretném fóliáztatni a motoromat. Ha nem lakkozom le, le fog pörögni ill. felválni a fólia?

Figyelt kérdés

Tartósra szeretném.

Főleg a tank oldalsó részén válhat le,ahol érintkezik a lábammal. Mennyire szükséges a fólia lelakkozása s a motor bevonása átlátszó réteggel?

kb 30.000 lenne egy fóliázás,azt még ugy ahogy megengedné a tárcám,de 90.000 ret az ujrafestésre már nehezen...



2013. aug. 2. 22:51
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

Az oldalsó rész lenne a fólia.

2013. aug. 2. 22:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Igaz én nem az egész motort, csak a km-órát és a fordulatszám mérőt fóliáztam le házilag otthon. De nem lakkoztam. Teljesen henger forma, a tetején éles szögben töréssel. Kb 1 éve van rajta, és semmi baja. Pedig eső, szél minden éri. Nem fog lepörögni, nem kell lakkozni.


A ragasztó benne hőre aktiválódik, hőlégfúvóval felmelegíted, ragasztod, és mire megszáradt le sem lehet robbantani. Tök sima felületre nem tapad! 800-papírral érdemes elő csiszolni a ragasztott felületet.

2013. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!