Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek átmegyek a kreszvi...

Szerintetek átmegyek a kreszvizsgán?

Figyelt kérdés

Nagyon görcsölök rajta,igazából tudom is,meg nem is,a gyakorlóprogramban sokszor megbuktam,de 3 pontokon múlt,de mikor átmentem,akkor több lett,mint 65... egyszer lett csak pont 65,előtte volt 67..

És a 67 pont új kérdéseknél volt.

Mit tegyek,hogy ne görcsöljek ennyire rajta?Sosem buktam meg sehol és világkatasztrófaként fogom megélni,ha megbukok pont itt.Szégyen is lesz,mert elvileg jövőre érettségizni akarok!


2013. aug. 3. 13:18
1 2
 1/17 Sinead ***** válasza:
88%
Gyakorolj minél többet. Ha van időd, minden kérdéscsoportot átnéznék a helyedben legalább egyszer, hogy minden kérdéssel találkozzak.
2013. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tanulj sokat, és próbáld elérni a 70 pontot.
2013. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha a programban 70 pont felett el tudsz érni, akkor a vizsga is sikerül, de a képeseket ehhez meg kell úgy tanulni, hogy max 2 legyen rosz, mert a 3 pontok kellenek a sikeres vizsgához. Először logikusan meg kell értened, az elméletet, hogy egy képnél tudd alkalmazni az oda illő szabályt.
2013. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Gyakorolj sokat a kreszprogramon, és amiket elrontasz azoknál a feladatoknál figyelmesen olvasd el az indoklást, és gondold át ésszerűen, jegyezd meg.

Én is görcsöltem , elejénte azthittem sosem fog sikerülni, folyton 54-60 pont körül volt, de gyakorolgattam, a könyvet is elolvastam, és utána legtöbbször már átmentem. Végén már ahányszor próbáltam mindig több mint 65 pont volt, az sem volt ritka hogy hibátlan lett, aztán élesben elsőre átmentem a vizsgán.

Szóval nem kell parázni, gyakorolj kitartóan, és ha már oda eljutsz hogy szinte mindig átmész, akkor eléggé valószinű hogy vizsgán is sikeres lesz, sok sikert!:)

2013. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én tavaly vizsgáztam csak 2-jára mentem át, ugyanúgy érettségi előtt 1 évvel, nem kell mondani senkinek és nem gáz. A 1. vizsgát úgy rontottam el, hogy egyáltalán nem gyakoroltam, de a 2. vizsgára ugyan nem volt meg a program, de minden nap bejártam az autósiskolába és leültem a program elé 2 órákra. Először 59-63 közötti pontjaim lettek, de minél többször kitöltöttem annál jobbak lettek az eredmények, végül már majdnem mind hibátlan lett. A vizsgát végig paráztam, de mikor kiírta, hogy 74 pont kis híja volt, hogy nem kiabáltam el magam. :D


Azóta jogsim van :)

2013. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ma volt olyan az új kérdéseknél,hogy egyszer 68 pontom lett,utána meg folyamatosan rosszabb:vagy 61 vagy 58..:SS és az utóbbiak olyankor voltak,amikor azt éreztem,hogy jó lesz..
2013. aug. 3. 20:14
 7/17 A kérdező kommentje:
Na most lett egy 69 pontom is..bárcsak a vizsgán is lenne ennyi!
2013. aug. 3. 22:28
 8/17 anonim ***** válasza:
Nehogy megállj, gyakorolj, gyakorolj és gyakorolj!
2013. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez így lesz!Ma még talán tesztelek kettőt.Aztán holnap már megint többet,aztán stb.És augusztus 7.-én vizsgázok.Szerintetek addig képes vagyok annyit haladni,hogy biztosan átmenjek?
2013. aug. 3. 23:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, ha egész nap gyakorolsz.
2013. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!