Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az audi 80ban ugyan az a...

Ha az audi 80ban ugyan az a 1.9 TDI motor van mint a golf 3-ban akkor miért mondják azt hogy az audi 250ezernél már a végét járja a golf pedig lemegy a térképről?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt hol hallottad hogy a 80-as audi 250e-nél a végét járja?

Jár hozzánk egy szerelő vásárolni 1.9 tdi 80-asa van, 84,000-et mutat az óra - most fordult körbe! Az autó szegény már elég leharcolt, de a motor még nem kapott generált soha....


A 80-as Audi híresen strapabíró járgány, azért van még belőlük mindig nagyon sok az utakon, pedig már vagy 20 éve nem gyártják egyáltalán.

2013. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szemezgetek is vele, gondolkodtam hogy 2-es golf GTF vagy 3mas 90 lovas tdi... de hát mondom minenkinek golf van lehetne egy audi 80 is mert ebben van 1.6os meg 1.9es úgy mint a golfokban. Akkor ez is megy annyit?
2013. aug. 3. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik haveromnak 500 ezer km felett van a 80-as Audiban és a korábbi tulaja pedig nem kímélte. Az a baj sokan nem is gondolják mit kibírnak a motorok, mert rengeteg az óra visszaállítás. Persze lehet valós is az a 250 ezer, de akkor viszont nem általános szerintem
2013. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt ne felejtsd el ,hogy az Audinak horganyzott karosszériája van ,elvileg soha nem rohad el. És én pl:még nem láttam rozsdás Audit !!!!
2013. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én már láttam rohadó audit, de nem olyan mértékben mint az angol hondák. Van egy 100-asunk, eddig egy hengerfejgenerálon van túl és az egymillión is, a sárvédő élei rohad mert a kő szétverte a műanyagot is és ott állt meg a víz.


ja amúgy GTD-t akartam írni nem GTF-et

2013. aug. 3. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Az az Audi azért rohadt, mert tuti össze volt törve csúnyán, és nem csinálták meg rendesen.


És az a 80-as azért haldoklott 250.000 km-nél, mert vagy átfordult már egyszer az óra benne, vagy minden volt tulajdonosa visszatekerte eladásnál. És gondolom minden 80-asnak volt már vagy 10 tulaja. Szóval ezért.

2013. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ha én vennék az biztos hogy egyből megbontanám a motort mert tudom hogy jobb félni mint megijedni. Inkább kicseréltek mindent minthogy 10 kilométer múlva megálljon.
2013. aug. 3. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Hmmm a kérdésedre válaszolva....ez olyan golfos drosztos magasztalós duma .

Ne vedd figyelembe ...

2013. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!