Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az "új"...

Mi a véleményetek az "új" Ladákról?

Figyelt kérdés

[link]

Most nem az 1200-asra és társaira gondolok,hanem a pl.a Kalinára és a többire.Amik a képeken vannak.



2013. aug. 3. 15:22
 1/5 anonim válasza:
9%
A Kalina egy elképesztő ócskavas, felejtsd el. A Priora egy fokkal jobb, de akkor annyiért már inkább Kia RIO 7 éves garanciával.
2013. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

A Hungarolada megszűnése után nem tudom ki forgalmazza ezeket itthon... Talán senki. Így csak úgy lehet hozzájutni ha kimész Ukránba, Oroszba és onnan hozod be.

Máris egy macerás és költséges szempont, ami itthon szűkíti rájuk a keresletet.


Egyébként korábban volt itt hasonló kérdés és akkor ment az össznépi fikázás.

Az tény, hogy hiába néznek ki jól, azért műszaki tartalomba elmaradnak egy mai "nyugati" autótól.

Kb hasonlóan mint pl a Daciak.


Újonnan én sem vennék ilyet (noha nagyon szeretettem és szeretem a márka klasszikus darabjait), mert kicsivel többért kapok sokkal jobbat, jobb alkatrész és szervizháttérrel.

Esetleg használtan tudom elképzelni olyanoknak, akik pár száz ezerért keresnek olyan autót, aminek nem kell tele lennie minden extrával. Így pl a 110-es család példányai és a Kalinák alternatívái lehetnek a régi Swifteknek, F Astráknak. Csak hát itthon ezekből sincs olyan rengeteg.

2013. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Állítólag a Priora jól sikerült. Szlovákiából talán be lehet hozatni új Ladát. Ezek már Nyugatias autók, szinte semmi sem emlékeszteti az embert a klasszikus Ladákra.

Ki kell próbálni ahhoz, hogy véleményt lehessen róla alkotni.

Ladák általában nem egy rossz autók. Mai Skodák elődjei sokkal rosszabbak voltak, ma pedig, az új Skoda modelleket bátran vásárolják. Megnézünk akár egy 1994-ben gyártott Lada Samara-t, az alkatrészei: GM, Made in USA, Made in Canada.

2013. aug. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Motor: System Porsche
2013. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Micicica10 válasza:
Hát a granta szerintem jól sikerült csak még nem forgalmazzák az EU-ban! nincs még Euro 5-os motor
2013. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!