Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motowell crogen rs és magnet...

Motowell crogen rs és magnet rs között van vmi különbség? Vagy csak a hátuljuk?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyenje 2 közül valamelyik leírná a tapasztalatát? Nem arra vagyok kiváncsi aki még életébe nem látott ilyet, de mivel kínai, ezért fikázza.
2013. aug. 3. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Most az újakra gondolsz, ugye?


Elvileg a blokk ugyanaz bennük, és ahogy nézem, már kinézetre is nagy a hasonlóság. A Grogen RS elviekben a Motowell legutóbbi robogója, a Crogen széria legsportosabb modellje. Az, hogy a Magnetet miért szabták át ugyanolyanra, azt nem tudom. Mondjuk az is furcsa, hogy az olcsóbb 50 ezer ft-al. Valószínűleg megkapta a Crogen külsejét és az ahhoz társított blokkot, de minden más a burkolat alatt maradt Magnet. Ezért olcsóbb.

2013. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen előlről kb ugyanaz, viszont a crogen hátulja jobban tetszik.
2013. aug. 4. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Átnéztem a technikai dolgokat és csak a hátsó teleszkóp méretében tér el egymástól a kettő. Kinézetre is csak annyi, hogy a motor kapott az ülés alatt levegő befúvókat és más az ülés, illetve a hátsó lámpa az indexekkel. Nekem Magnet RS van, meg vagyok elégedve vele, mindennapi használatra tökéletes. Ami hibák voltak eddig: műszerfal szériahiba, a 3. van benne; kormánycsapágy lazulás; hátsó lámpa izzója kiégett. Apróbb dolgok, remélem nem lesz több gond vele.
2013. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked mióta van meg? én majd március körül tervezem a vételt, fogyasztásod hogy alakul?
2013. okt. 6. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. július óta. Egy tankkal kb, amit úgy számolok, hogy nyilván nem lefulladásig megyek vele, úgy egy átlag 50-es tempónál megyek vele 180 km-t. De mondom, ez nem az egész tank, tehát szerintem meglenne úgy 190 körül. Ha kicsit odalépek neki, akkor úgy 10-15 km mínusz... A négyüteműek kevesebbet esznek, ez tény, de ez sportosabb robogó, dinamikusabb.
2013. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!