Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell kicserélnem?

Szabó Gy kérdése:

Mit kell kicserélnem?

Figyelt kérdés
Kaptam egy alig használt karburátort.Ha ez van a felszerelve nem gyorsul csak szivatóval.Keveset kap azt tudom.Ki van takarítva minden része tökéletesen.A súbertű a legalsó rovátkába van,de mindenhol kipróbáltam már.Mit cseréljek,hogy rendesen kapjon benzint?Főfúvóka?fúvóka tartó?más fajta súbertű?vagy valami más?A motor nem szív farslevegőt ,mert másik karburátorral megy és gyorsul rendesen.
2013. aug. 4. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A motorhoz való a karbi? Ha nem akkor azt cseréld ki komplette egy, a motorhoz valóra.

Ha hozzá való akkor meg lehet hogy csak szimplán kopott.

2013. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a motorhoz való.Mi tud elkopni benne?A súbertű új és a bolt szerint hozzá való./Simson S 51/
2013. aug. 4. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Rossz/kopott fúvókák, kopott tollatyú...

Elég sok alkatrész lehet.

Ha nagyon üzembe akarod helyezni akkor legózd ki a másik karbi segítségével hogy mivel van gond.

2013. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. aug. 5. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!