Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen GPS-t érdemes venni?

Milyen GPS-t érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nekem semmi extra nem kell bele, a lényeg, hogy jól látható legyen a kijelzője - még napfényben is, gyorsan reagáljon, könnyen értelmezhető legyen az utasítása. Nem szeretnék rá sokat költeni, de örülnék, ha hálózati töltő is lenne hozzá. 25 ezer körül lehet már jót kapni?

2013. aug. 4. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem wayteq 960-som van és teljesen meg vagyok vele elégedve. Amiket leírtál annak tökéletesen megfelel. Igaz, hogy hálózati töltő nincs hozzá, de szerintem fölösleges is.

25 ezres keretbe még bele is fér.

Én csak ajánlani tudom.

2013. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Wayteq van, és nincs vele problémám. Néha kikapcsolás helyett újraindul, de ennél nagyobb baja sose legyen. Térkép nélkül érdemes venni, utána pedig rá kell rakni egy virágbolti iGO-t, és kész is. A hálózati töltő felesleges, mert az akksijuk nem bír túl sokat. A szivargyújtóba mindig be kell dugni, ha egy háromnegyed óránál hosszabb útra mész.
2013. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szolovjov ***** válasza:
Nekem is WayteQ van, X-850-es. Én is azt mondom jobb megvenni szoftver nélkül, mert úgy már 12 ezerért is meg lehet kapni. Persze a nagyobb 960-as drágább valamivel. Aztán rá egy IGO és kész.
2013. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!