Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Idegesito nyikorgas mi lehet...

Idegesito nyikorgas mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Opel Astra G kombi 2000 evjarat idegesitoen nyikorgo hang hallatszik a hatso kerekek felol.50 km/h sebessseg utan es hidegen nem hallatszik. Olaszorszagban tartozkodom jelenleg, nem tudom mennyire sulyos a problema, kibirja-e hazaig vagy szereltessem itt?

#Opel-Astra-G
2013. aug. 4. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
valami hozzáér valamihez, aminek nem kellene hozzáérnie.
2013. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sinead ***** válasza:
2005-ös Suzuki Ignis is ilyet csinál ha olyan a kedve ugyanígy 50 körül, hidegen én se hallom, csak melegen, és ha kicsit kanyarodok vele. Már egy ideje csinálja, a hangon kívül nincs baja. Szerintem simán elhoz haza.
2013. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg kellene emelni a hátulját és megrángatni, megforgatni a kerekeket, mert ha a csapágyak szétesőfélben vannak nem ajánlatos elindulni haza vele.
2013. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!