Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyű súlyú cross vagy...

Könnyű súlyú cross vagy enduro? 50ccm mindenképp!

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valami könnyű súlyú motorokat, mivel 16L 48 kg vagyok, és a yamaha dt 50 szamomra nagyon nehez volt. Bár lehet, hogy egy simson utan mind ilyen neheznek fognak tünni? kérlek segítsetek!:)
2013. aug. 4. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az összes nehezebb lesz a Simsonnál.:) Esetleg a Honda MTX80 (elmegy ötvenesnek... főleg, hogy van ötvenes kistesója.) ami nem túl nehéz. Derbi Senda az nehezebb a DT-nél. (Senda közel 100kg, a DT csak hetvenvalamennyi.) Az MTX-ben nem vagyok biztos, de szerintem könnyebb mint a DT, vagy nagyon közel vannak. (MTX erősebb!)


Előre is bocsánat a nyelvészkedésért, de te kis tömegű motort keresel, nem könnyű súlyút. (Mindegy, értjük!:) )


És igazából mind nehéznek, és nagynak fog tűnni, de nem kell félned, mert ráérzel hol van a mocinak az egyensúlya, én eleinte a 90 kilós 50-es mocimat se bírtam el pedig 65 kilós legény vagyok 175 magas, nem egy izmos kolosszeum, de azért mégse kéne ledobnom a mocit. Hamar két ujjal toltam ki-be a kamrába.


(Amúgy merrefele motorozol, ha szabad megkérdezni?:D)

2013. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majdnem az összes 50ccm-es enduro, cros, vagy supermoto 97-és 110kg között mozog. De meg lehet szokni, előszőr biztos fura lesz, de bele jössz.
2013. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm, hogy kijavítottál:D máskor ügyelek ra!

és Zalaegerszeg környékén motorozgatom:)köszi a valaszokat

2013. aug. 4. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!