Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia-rol mit tudtok? (MK1)

Skoda Fabia-rol mit tudtok? (MK1)

Figyelt kérdés
18Éves srác vagyok,autóvásárlás előtt állok,szerintetek jó választás lenne egy skoda fabia mk1? és milyen motorral vegyem ha jó választás/ha nem akkor milyen kocsit ajánlotok?

2013. aug. 4. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak ajánlani tudom. A Skoda egyik legsikeresebb modellje. A Vw Polo alapjain nyugszik.

Könnyen manőverezhető, kistestű kocsi, kezdésnek tökéletes.

Motorok: az ezres gyenge kicsit gyenge hozzá, és én az 1.2-est se nagyon ajánlom. Inkább az 1.4-es benzinest, vagy az 1.9-es SDI-t vagy TDI-t. Az SDI hagyományos szívódízel, elpusztíthatatlan, ha megfelelően karban tartják. Persze nem fogsz vele rekordokat gyorsulni, de vegyes használat mellett 5,5l körül simán el lehet vele járni.

2013. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 4. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
1.4 mpi sem rossz ha sok a város, és rövid utakra kell, igaz kicsit iszákos is
2013. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
városon lakom de általában megyek minden hétvégén falura és ha már ott vagyok a bringát lecserélném kocsira és mezőre,hegyre is autóval mennék 26km re van az a falu és hosszabb utakra is szeretném használni vannak rokonaim külföldön
2013. aug. 4. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
1.2 HTP-vel ne vedd. (HiábaTolodParaszt)
2013. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szolovjov ***** válasza:
Nekünk van egy 1,2-es 3 hengeres és nagyon jó. Erejéhez képest meglepően jól gyorsul 3 ezres fordulattól, főleg a 12 szelepes verzió. Országúton 5 liter, városban is kijön 6,5-ből.
2013. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a 12 szelepes Htp nem rossz, csak jó olaj kell bele, és rendszeres szervizelés.
2013. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!