Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MI a véleményetek a skoda...

MI a véleményetek a skoda fábiáról? Tudtok e valami típus hibát? Fábia tulajdonosok véleményét szívesen meghalgatnám.

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hy! Nekünk 1.4 mpi motoros van. 68le nem erős nem gyenge, pont jó. Családi autó, nem sportkocsi. 2002-es évjárat, 2004-be vettük kb 40ezer km-el most van benne kb. 130ezer. Eddig csak lambda-szondát meg gyujtótrafót kellett cserélni, plusz a kopó alkatrészek, olajcsere stb. Pest-Kaposvár minden héten. Sose állt meg. Fogyasztása városban 8-9L országúton 5-6L, szal az átlag olyan 7L körül van.Itt van hozzá egy teszt amibe leírják a gyakrabban előforduló hibákat(hozzáteszem ezek még nem jelentkeztek nálunk kivéve a gyujtótrafót): [link]
2010. máj. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3 hengeres motorok azok sz'rok, főleg a Dieselek. A hangjuk undorító és a hengerfejtömítés is állandóan átég. Ha venni akarsz csak 1.4-es motorral vedd mert az ér valamit, meg megbízható. Én inkább VW pólót vennék. Szebb és jobb.
2010. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1.2 HTP van nekem is, és azzal egyetértek, hogy a motor hangja nem a legszebb a háromsengeresnél (fűrészelő hang) de szerintem semmi baj sincs vele motorikusan! Nekem eddig semmi bajom sem volt vele ien téren... (51e km 4 éves) Zárakkal volt gond, mind2 oldalon kelett cserélni, apróságok, szerintem semmi gond nincs az autóval, én cska ajánlani tudom neked!!!!
2010. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!