Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2007-es Renault Meganeom van...

2007-es Renault Meganeom van És egy világító villáskulcs és egy service due üzenetet kaptam jelenleg külföldön vagyok és nem tudok szervizbe menni. Mit akar ez jelenteni és mennyire veszélyes ha most egy ideig nem viszem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szinte akármit jelenthet.


Lehet, hogy csak egy érzékelő rossz, de lehet mire hazajössz vele pl 1000 km-ről, már cserélheted is a motort benne.

Észrevettél valamit mióta van ez az üzenet? Kevesebb erő, olajfogyasztás, hűtővíz csepegés akármi?

2013. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet csak annyit akar jelenteni, hogy ellenőrző szervíz szükséges. Nekem a seatom 100.000 km-ig szólt 4000 km-ként.

Ha jó az autó, nincs teljesítmény csökkenés, stb, akkor szerintem hazajöhetsz vele.

Kézikönyve nem ír semmit?

2013. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi különös, az időszakos szervizre (olajcsere, szűrők, egyebek) figyelmeztet!
2013. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
semmi különöset nem vettem észre egyébként, Szervizben viszont áprilisban voltam és mindent ki cseréltettem rajta összes szűrőt,olajat és vezérműsziat is pont a külföldözés miatt. A könyve érdekes módon semmit nem ír róla, ezért írtam fel ide.
2013. aug. 4. 19:21
 5/10 A kérdező kommentje:
és pontosan az áprilisi teljes szerviz után Furcsa nekem ez az egész..
2013. aug. 4. 19:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezek nem elvégzett műveletekhez, hanem futott kilométerhez vannak rendelve - mármint a figyelmeztető lámpák.

30e km-nél villan a lámpa, aztán elviszed a szervízbe ott megcsinálják amit kell és "kinullázzák" a lámpát.

2013. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem akkor gyakorlatilag nincs félni valóm 23.-áig mert ugyanis akkor megyek majd haza és tudom meg nézetni..
2013. aug. 4. 20:39
 8/10 anonim ***** válasza:
A szervizben bizonyára nem törölték figyelmeztetést. A legtöbb modellen ha benyomva tartod a napi számláló gombját és úgy teszed gyújtásra majd tartod néhány másodpercig, akkor törlődik a figyelmeztetés.
2013. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
EGR Szelep meghibásodására,elkoszolódásra tippelek.
2013. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Service due felirat azt jelenti h lejárt a szerviz számláló.Köze nincs semmi komolyabb gondhoz,se EGR se semmi komolyabb gond nincs.Egyszerűen szól,hogy új olaj kellene a motorba!Ha más baja van akkor azt fogja kiírni !
2015. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!