Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hogy buktatok meg forgalmi...

Ti hogy buktatok meg forgalmi vizsgán? Milyen vizsgabiztosotok volt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 19:44
 1/4 anonim válasza:
96%

Elsőre egész jól ment ,a vizsgabiztos is egész jófej volt, már majdnem megvolt, de dupla zebrán, aminek a közepén terelősziget van átmentem a terelősziget egyik felénél, míg a másik felén lelépett a gyalogos és nem vettem észre. Kicsit vitás helyzet volt, mert tulajdonképpen nem volt semmi esélye annak, hogy odaérjen a gyalogos, de úgy döntött, hogy menjek újra.

A második egy szemét volt, végigvezettette a 45 percet és megállított a végén azzal, hogy megbuktam. Nem húzott egyetlen egy hibavonalat sem. :) Az oktatóm azt mondta aznap 10-ből kilencet buktatott az ember.

2013. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy. Szőke.
2013. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most nyílván vicces / tragikus, de igaz történetekre lennék kíváncsi... (mint az első).. nem is baj az se, ha ismerőssel történt :)
2013. aug. 5. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
egyívű megfordulásnál. lehúzódtam. megtekertem a kormányt gázt adtam és nem indexeltem balra. megfordultam és mondta h álljak félre
2013. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!