Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán, ha parkolok...

Forgalmi vizsgán, ha parkolok és nem tetszik a vizsgabiztosnak, akkor szól, hogy korrigáljak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy szól. Neked azt látnod kell hogy ferdén álltál-e be, vagy nagyon kilóg a kocsi valamerre. Maximum akkor szól következmények nélkül ha nem megfelelő méretű helyre állsz. Én hosszas keresgélés után sem találtam jó helyet derékszöges parkoláshoz, csak olyat ami túl széles volt, és szólt a vb. hogy csináljuk meg az országúti feladatot, és utána jöjjünk vissza hátha lesz szűkebb hely. Aztán találtunk is egy olyat ahová betolattam, de az annyira szűk volt hogy a két tükörnél kb 15 centi maradt el, kiszállni nem lehetett, de mivel a tolatást nézte ami arányosan sikerült a két kocsi közé így gond nélkül elfogadta ezt a megoldást.
2013. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:

1. válaszolónak szerencséje volt(bár rossz körülmények voltak).tehát nem fog szólni hogy korrigálj hanem mondja hogy irány vissza a kiindulópontra.

neked kell felmérni hogy jól álltál-e be a parkolóba ami egyébként nem nagy dolog.

önállóan kell megoldanod mindent,a vizsgához képest(ahol az utat 100x bejártad) sokkal bonyolultabb helyzetekbe is fogsz kerülni ha majd vezetsz,ott is önállóan kell majd döntéseket hoznod.

2013. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 flora08 ***** válasza:
Igen, jól mondták az előző válaszolók. Ha ferdén álltál be, vagy esetleg túl közel az egyik kocsihoz (nem lehetne kinyitni az ajtót), akkor nem fog szólni, neked kell eldöntened, hogy javítasz-e vagy sem. Olyan viszont lehet, hogy túl nagy helyet választasz ki, akkor szól, hogy keress egy másikat és csináld meg még egyszer.
2013. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!