Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetékszakadás? Vagy mi...

Vezetékszakadás? Vagy mi lehet a probléma forrása?

Figyelt kérdés
A helyzet , hogy van egy kocsim Honda Civic 1.4 benzines és a következő probléma áll fent ! Először nem volt műszerfalvilágításom de ha úgy döccent a kocsi akkor visszajött majd megint elment . Egyrészt idegesítő másrészről nem is egészséges dolog viszont aztán következett hogy nem volt lámpám sem csak tompított . Beletettem egy nagyobb biztosítékot lecsapta egyből és itt megállt a tudományom igazándiból . Sok pénzem nincs , hogy elvigyem egy elektronikai műszerészhez ezért úgy gondoltam itt kérdezek először még ha látatlanban talán kicsit nehéz is jó választ adni . Haverom szerint valahol egy vezeték szakadás van ami testel és ezért csapja le a biztosítékot. Ha neki állok egy multiméterrel akkor van esély arra , hogy megtalálom a bibit ? :)

#Honda #biztosíték #vezeték szakadás
2013. aug. 5. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Elviszed autóvillamosságihoz, azért nem kérnek pénzt h kiderítsék mi a baj, csak a javításért. Teljes átvizsgálás szokott 5 ezerbe kerülni, de te csak odamész, h konkrétan ez mitől lehet. Meg otthon hiába találod meg a bibit, nem fogod tudni megjavítani úgysem.


Nekem mikor 1-1 dolog elromlott a megállapításért soha az életbe nem kértek pénzt. Utána megbeszéltem velük egy időpontot azt kész. Ezekben a mai teleelektronikázott kocsikban előfordul az ilyesmi sajnos.

2013. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!