Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történne ha régi típusú...

Mi történne ha régi típusú Suzuki Swiftbe gazolint tennék?

Figyelt kérdés

Elbírna vele menni a kocsi? Tönkre menne tőle a motorja?


Régen Wartburgba sokat használtunk, mert ingyen volt, most egy ideje foglalkoztat ez az elméleti kérdés.



2013. aug. 6. 10:01
 1/9 Dörmögő ***** válasza:
2013. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi történne? Majd ha bevezetik az üzemanyagok megjelölését (valami izotópos módszerrel, nem színezéssel) és lebuksz vele, akkora büntetést kapsz, hogy belegebedsz. Bár azt nem tudom elképzelni, hogyan fogják kiválasztani az áldozatokat az ellenőrzéshez...
2013. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a gazolin drágább mint a benzin felesleges
2013. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De a kérdésre válaszoljatok már xD


Az nem érdekel, hogy megbüntet a rendőr meg, hogy drágább, hanem az érdekel, hogy a Suzuki elbírna-e menni gazolinnal.


Am. meg régen ingyen volt, mert alig egy km-re egy olajkútnál melléktermékként jött fel a gazolin és egy csapon folyt, úgy mint a vizes kutaknál és csak oda kellett tartani a kannát. Persze el volt kerítve, de hát éjszaka át lehetett mászni a drótkerítésen Volt, hogy Pestre ami tőlünk 150 km-re van azzal mentünk fel, de vagy évente cserélgetni kellett a Wartburg motorját. Zöld kártyát 1x úgy csináltattunk, hogy az volt benne xD


Az egyik osztálytársam azt mondta, hogy felrobbanna a Suzuki motorja indításnál, de sztem csak tréfált :)

2013. aug. 6. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:

én repülőgép pilóta vagyok, és azt tankolunk a gépekbe, már mitől robbanna fel?

Sokkal jobb a gazolin a benzinnél, kár elpocsékolni inkább add el.

2013. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túl alacsony az oktánszáma. Próbáld meg keverni, ha kopog a motor, akkor alacsony a benzin aránya.
2013. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Azért legyetek tisztába a fogalmakkal:

Gasoil=gázolaj

Gazolin=gazolin/petróleumhoz hasonló/

Na kérdésre a válasz:

5liter benzin+5liter gazolin+2-4deci 2ütemű olaj! Ha így kevered tökéletes lesz! Nekem 1.3 8v 96évj. swiftem van és hibátlanul megy erős nem füstöl jól indul és már kb 1éve így járok vele! Írj választ ha valami nem megy vagy sikerült!

2013. aug. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a 2t olaj minek kell bele?
2013. aug. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szebben siklik a motor tőle!
2013. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!