Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik gyárilag hátsó kerék...

Létezik gyárilag hátsó kerék által hajtott régi szériás Swift?

Figyelt kérdés
Láttam pár videót, hogy Swiftekkel drifteltek. Nem powerslideoltak, szabályos driftet hajtottak végre. Szóval a kérdés erre vonatkozik. Gyártottak? Vagy a 4WD-vel szórakoztak a diffivel? Vagy nem is lehet állítani? Vagy hogy van ez?

2013. jún. 10. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem létezett. Valószínűleg teljesen átépített versenyautókat láttál. Itthon is versenyzik egy hátsókerekes drift Ford Focus, az is épített autó.
2013. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Helyesbítek. Gyors keresés után azt találtam, hogy az összkerekes meg lehet mókolni, hogy csak hátul hajtson. Nem tudom, mekkora módosítást igényel, de jó poén lehet.
2013. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

" Itthon is versenyzik egy hátsókerekes drift Ford Focus"

Én ültem is Zentai Sanyi mellett drift taxin. Besz@ rás az a gép :)

2013. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. jún. 10. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik 4 kerekes régi swift. Geo Metro néven fut és amcsi import gép. Itthon épp ezért elég ritka. De 4 kerekesből azért nem olyan bonyolult hátsó kerekeket csinálni.
2013. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A 4WD az megvan, Subaru Justyként is ismert. Csak a hátsókerekes hajtást nem nagyon értettem. De ezek szerint 4WD volt megberhelve.
2013. jún. 10. 21:57
 7/10 Thomech ***** válasza:

Nem, nem gyártottak hátsó kerekeset, de már építettek át nem is egyet hátsó kerekesre!

Tessék videó az egyikről (magyarok készítették):

http://www.youtube.com/watch?v=qSV8h-9U-vk

2013. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Thomech ***** válasza:
2013. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 11. 19:30
 10/10 anonim válasza:
Tényleg nem létezett RWD Swift, viszont a Subaru Justy, illetve a Geo Metro gépekből is volt csak FWD. Illetve a másik, hogy létezik gyári 4WD Suzuki Swift is. :)
2013. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!