Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet Nissan skyline-t bal...

Lehet Nissan skyline-t bal kormánnyal valahol kapni?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak jobb kormányal látok de nekem bal kormányos kéne :D

2013. aug. 7. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Max átépítettet. Gyárilag csak jobb kormányost gyártanak.


Mondjuk GTR már van bal kormánnyal is, bár az meg nem skyline (de eléggé hasonlít).

2013. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen azt tudom dee az nem ugyan az valahogy a skyline formája jobban megfogott mint a gtr-é
2013. aug. 7. 10:31
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából csak azért kéne bal kormányos mert nem tudom kicsit furcsa lenne vezetni könnyen meg lehet szokni hogy a másik oldalon ülsz ?
2013. aug. 7. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:

A GT-R is Skyline, mégpedig az R35-ös. Csak a köztudatban elhagyták ezt...

Egy idő után megszoknád, de érdemes lenne venni a "tizenikszmilliós" autó mellé egy angol Suzukit, vagy bármi olcsó valamit, hogy gyakorolj. Előzni nehéz lesz vele, de ezt kamerával meg lehet oldani. (Vagy tükörrel)

2013. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A GTR előtti szériákat csak jobb kormányos kivitelben gyártották, így olyat biztos nem találsz aminek a baloldalán lenne. Az átalakításról csak annyit, hogy úgy forgalomba sem lehetne helyeztetni, mivel gyárilag nem létezett balos kivitelben. Amúgy az előzés nem nagy ügy csak be kell építeni egy kis kamerát a baloldali visszapillantóba, meg úgye kell egy olyan fejegység ami megjeleníti a képét, és még egy busz mögül is simán kilátni.
2013. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!