Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segitene kb 150 200...

JDMDrifter98 kérdése:

Valaki segitene kb 150 200 ezer forintert szeretnek talan hatso kerek hajtasu autot? Csak Hatso Kerekes johet szoba Nissan 200sx AE86 BMW 3 AS

Figyelt kérdés
Drift vagy Rally alapnak most leszek 15 eves es lehet hogy vezetni szeretnek vele mert eddig elso kerekes autoval tanultam nev szerint Citroen Berlingo dizel csak ugy erzem hogy eljott az ideje a hatso kerek hajtasnak. Elore. Koszonom a valaszokat . Ja es azt megtudnatok. Oldani hogy linkeltek egy jo oldalt ahol peldaul Drift kormanyt vagy sport ulest lehet kapni meg buko keretet koszonom
2013. aug. 2. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál autókat nem kapod meg 150-200 ezerből.

Vegyél Ladát. :D

Az is hátsó kerekes és lehet tuningolni.

A többihez használd a böngészőt, csak írd be a keresett alkatrészt és kész is.

2013. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kezdésnek egy lada tökéletes lenne.

Szerintem nem nagyon ismerkedtél a google.hu-val, keresgélj arrafelé.

De azért segítségnek itt van:

[link]


[link]

2013. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

150-200 Eft-ból (ebbe gondolom benne van az átírás ára is) tudsz venni ami hátsókerekes egy jó kis Ladát ,vagy Polski Fiat 126 650 P-t , vagy még szóba jöhet a skoda 120L poros úton mind a 3 tökéletes lesz neked am előbb tedd le a jogsit azt majd utána ráérsz autókat nézegetni amikor már van munkád ,jogsid+ pénzed


de ha még is akarsz most venni egy autót akkor vegyél ladát azt lehet tuningolni ,de a sárkányos matricát (+10LE), kívánságlista (oldalanként +5LE ) , plüss dobókocka (+15LE ) + a lemezcsavarral feltett vasaló deszka csomagtartóra (+30LE) azokat ki ne hagyd a tuningból

2013. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A másik pedíg, hogy egy homológ bukókeret az én nem túl új bmw e36-om hoz is 280e alapáron...

A sportülésed 30e körül van. A driftkormány amit írtál szerintem a sport kormányt jelenti ami kb 20+ kormányagy kb 7e

Vagy ha tényleges kevesebbet fordulós kormánymű kell akkor a bmw-m hez az kb 20e.

Sper difi a drifthez megint csak a bmwm hez 50-60e, hacsak nem hegeszti le valaki direktbe...

2013. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt igy mar konyebb lesz eldonteni..
2013. aug. 3. 09:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Lada, a diffit hegesszétek le (parasztsperr :) ).

De ne menjen a suli rovására, mert így sem tudsz írni. Nem tudod még a mondatokat sem elválasztani egymástól. Olyan, mintha véletlenszerűen rakosgatnád az írásjeleket.

2013. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo 1 koszonom a valaszt 2 tudok irni csak onjavitos a telefonom mert valamit elalitotam es nem tudom hogy alitsam vissza.
2013. aug. 3. 23:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja es utolso elotti valaszolo nem tudok a telefonnal ekezetet rakni
2013. aug. 3. 23:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem a telefon hibája, értelmetlenségeket írsz.


Amúgy 15 évesen inkább arra koncentráld, hogy sikeresen kijárd az általánost, vagy fölvegyenek középbe. Ne azon, hogy milyen autót fogsz szétbarbárkodni.

2013. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Értelmetlenségekkel én is elő tudok rukkolni. :D

koncentráld = koncentrálj

2013. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!