Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba szeretnék CD-t írni,...

Autóba szeretnék CD-t írni, de nem sehogy sem játssza le Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Hogy kell kiírni a cd-t, hogy jó legyen? Én már próbálkoztam, hogy kiírtam audio cdként de akkor sem volt jó. Ha valaki tudna nekem segíteni azt nagyon megköszönném. :)

VW passat b5



2013. aug. 7. 10:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Számít a formátum? Én úgy tudtam ha Audio CD-ként írok ki valamit akkor azt átvkonvertálja .cda kiterjesztésű fájlba.
2013. aug. 7. 10:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg milyen cd lejátszó van benne.


Audio CD-t biztosan támogatja. A lehető leglassabb írási sebességgel készítsed el a CD-t és ne felejtsed el lezárni.


Ha nem megy, próbálj egy eredeti CD-t. Ha azt beolvassa, akkor lehet rossza a CD íród vagy a programod (vagy DvD-re írtad :)). Ha nem olvassa be, lehet poros a lézer, fújjad ki. Persze az is lehet, hogy simán elromlott.

2013. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az újraírható CD-vel se tud mit kezdeni az autós CD.
2013. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden szamot kovertalj egyformara. Minden legyen egyforma, formatum, minoseg, stb. Minden. Nekem igy ment. Skoda Superb
2013. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!