Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MZ ETZ 150 alá hogy lehet...

MZ ETZ 150 alá hogy lehet 16-os kerekeket csinálni?

Figyelt kérdés
van egy etz 150 esem amit szeretnék kicsit nyomatèkosabbá tenni, és arra gondoltam hogy 16-os kereket teszek alá hátul hogy jobban isnézzem ki. De ha valahogy meg lehet oldani akkor előre is azt akarnék tenni

2013. aug. 7. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt 16"-os ráf az MZ-hez, kell találni valami boltban, kellenek hozzá való küllők és újra kell fűzni a kerékagyat.


Az én ETS-emben gyárilag 16"-os volt hátul, ezért 250-es létére 100 km/h a vége.

2013. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyél hozzá ES kereket, az 16"-os volt, és talán még passzol is. Vagy csak fűzesd át a kereket. Esetleg tehetsz rá 1-2 foggal kisebb lánckereket előre, ezzel van a legkisebb gond.


Szerintem.

2013. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak a nyomaték a lényeg akkor tényleg egyszerű a kislánckerék csere

Most azt nem tudom h gyárilag 15 vagy 16 os kislánckerék volt hozzá, (150-eshez) de a lényeg hogy lehet kapni hozzá 13-as kislánckereket is

[link]


(igaz ez nagyker oldal)

2013. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piki24 válasza:

Te jol meg nézted a motorodat?????

Mivel a kisetz-n gyárilag is 16-os kerék van hátul igy azzal igazábol nem kell foglalkozni.

Elöre ugy tudsz 16-os kereket csinálni ha szerzel egy kisetz hátso kereket és szétfüzöd,annak a felnijét átfüzöd a tárcsafékes etz elsö kerekébe és kész a 16-os kerék garniturád.A küllö hosszát nemtudom de MZforumokon biztos segitenek.

Én is fontolgattam már de mivel van két jo gumis 18-as elsö kerekem igy nem váltok 16-osra.

2013. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piki24 válasza:
Gyárilag 16-os lánckerék van elöl.
2013. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! :)

Lényegében nyomaték miatt kellene mert városban az jól jön. De szeretném ha kicsit jobban is nézne ki, és ezért akarok alá 16-os kerekeket. Amúgy igen tuti hogy 18-as kerék van alatta.... lehet hogy nem gyárilag :D de tuti hogy 18-as.

2013. aug. 9. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!