Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Számít-e hogy Euró 2es vagy...

Számít-e hogy Euró 2es vagy Euró 3as katalizátor van a külföldről behozandó autóban?

Figyelt kérdés
Külföldi autót szeretnék venni és nem tudom mi tévő legyek, mivel nem vagyok anyagilag sem annyira el eresztve nagyon körül kell nézzek, sajnos pár éve már ütöttem egy luftot, szóval igyekszem. Két autó van számításban van, az egyikben több az extra és valamivel olcsóbb abban Euró 2es a másik kicsivel drágább nincs benne olyan sok minden viszont Euró 3as katalizátor van benne. Hazai beíratásnál vagy bármiben számít-e ez??

2013. aug. 7. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze. Konkrétan a regadó mértéke (többek közt) ettől függ. De milyen autó hogy euro 2-es? Én Peugeot 306-ost néztem de már az is euro 3
2013. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!