Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szerelő kilopta a katalizáto...

A szerelő kilopta a katalizátort - lesz valami baja az autónak?

Figyelt kérdés

Tapasztalat azóta: a hangja jobb (nekem legalábbis :D), és mondták hogy így a teljesítmény is kicsit nőni fog. Na de nem véletlen teszik bele gondolom, hosszútávon lesz valami következménye?

(Azóta a szerelő már rég eladta, szóval vissza se lehet kérni)



2013. jún. 10. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
mi az, hogy ellopta? Műszakin nem megy át. Fel kell jelenteni...
2013. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Első körben ne jelentsd fel, csak fenyegesd meg a rendőrökkel. Így sokmindentől megkímélheted magad, és így is elérheted a célod. Ha meg nem akkor valóban jelentsd fel.
2013. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát anyám járkált vele a szerelőhöz ha volt valami baja az autónak, és hát ugye... nő... aki egy égőcserére is szerelőhöz viszi az autót, gondolom a szerelő levágta ezt, és ezért gondolta megteheti. Jól is hitte, mert anyám semmit se sejtett, újra elvitte a szerelőhöz, aki kicserélte a dobot valami 1000 forintos szarra, amiből szintén kilopta, és anyám még most sem sejtett semmit. Aztán a szomszéd ugyanoda elment, és ő rájött a dologra, és innen tudjuk mi is. Jah a fékekből is olyan jókat rakott fel, hogy úgy áll meg az autó mint a vonat, olyan szép hangja van :D Am majd lesz valami, de még messze van a műszaki. Addig mi legyen? Járhatok így és semmi baja nem lesz a kocsinak, vagy érdemes lenne beszerezni egy katalizátort?
2013. jún. 10. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
A motornak baja nem lesz, a katalizátort a gyártók csupán környezetvédelmi okokból rakják bele. De én nem hagynám annyiban a dolgot...
2013. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
2-es vagyok. Ezt olvasva mégis inkább jelentsd fel. Remélem még a működési engedélyét is visszavonják a gyökérnek.
2013. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Napkiraly ***** válasza:
:D Jó szerelőd van. Honnan tudod hogy eladta?
2013. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mert a leleményes szomszéd visszament reklamálni, de addigra már túladott az övén :D És ha ilyen gyorsan elpasszolja, akkor a jó kis Skoda katalizátoron is biztos túl adott :D Jah és elvileg ismerős volt a tag :D De mondjuk nekem így jobban tetszik, ha visszatenném az olyan lenne mintha kiherélném az autót :D hiába 64 kw-os a fábia, de legalább van hangja :D És még csak nem is lyukas a kipufogó mint a rajos ladákon ^^
2013. jún. 10. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!