Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most szeretném le tenni a...

Most szeretném le tenni a jogsit 50ccm-re és ha robogóval vizsgázok akkor csak azt vezethetek majd közúton?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 10:00
 1/8 anonim válasza:
50ccm nél nagyobb motort nem vezethetsz mert az már nagy motornak számit miért nem autobol vizsgázsiol ?
2013. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert talán csak erre van pénze? Vagy talán mert nem akar autót vezetni? Vagy talán mert nem szükséges neki az autó? Vagy talán azért mert nincs 18 éves.

Régebben az egyik haverom általános iskolába robogójával járt,mivel erdőben lakott és 10km-et kellet neki mindig autózni.Anyja erdész volt és ezért nekik csak terepjárójuk volt.Namár most egy terepjáró nem a leg takarékosabb autó így nyílván szóba jött a 3literes robogó.

2013. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 literest a fogyasztásra értettem :D

És ha le is rakja autóra a jogsit,nyílván egy autó sokkal többe kerül mint egy új robogó,használt autóra pedig mindig költeni kell,autóra a jogsi is többe kerül és akkor még a biztosátás meg minden más felviszi az összeget.

2013. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hello! Én is most vizsgáztam kb 2hete és vizsga napján mondta a vizsgabiztos h csak automata váltós motort/robogót lehet vezetni,mert robogón vizsgáztunk! Most jött be ez a törvény sztem hülyeség de hát ez van.
2013. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem ez akkora baromság, a vizsgabiztos is hülyeségeket mondott neked. 50 ccm-es motoroknál sose volt ilyen törvény. Szinte minden autósiskola robógokkal tanítja a ( mostmár ) AM kategóriát, akkor a simsonokat pl senki nem vezetheti ezentúl vagy mi? :)
2013. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5

Ez eddig is így volt elvileg, csak ugye nem jegyezték be, az egyik suli se. És most is ha jól tudom inkább ijesztgetik a jónépet.:) Az tuti, hogy van ilyen papíron, hogy nem vezethetsz. (De a gyakorlat mást mutat...)

2013. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én eddig ugy tudtam, hogy ilyen csak autónál van, illetve még talán nagyobb kategóriáknál.
2013. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7


Pedig van ilyen, ismerősömnek végtagsérülése van, így lehetetlen, hogy váltson, éppen ezért ott ficceg neki a bejegyzés a jogiban. (M kat.)

2013. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!