Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51-es motorom reggel...

Simson S51-es motorom reggel megint megsz*patott. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Reggel munkába menet nem indult. Három gyertyával próbáltam, egyikkel se adott szikrát. Most, hogy hazajöttem pedig rúgásra indult. Mi lehet a baja? Ugyanezt a múltkor is eljátszotta.

2013. aug. 8. 12:06
 1/4 Dörmögő ***** válasza:
100%
Nem párásodik le valahol az éjszaka?
2013. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most egy ideje kint van mert a garázsba jelenleg nem fér el, de eddig a múltkori eseten kívül nem csinált ilyet. Valamint még annyit kérdeznék, hogy ne tegyek fel még egy kérdést sokszor indulásnál vagy váltásnál nem kapja el a megfelelő fordulatot és túráztatni kell, hogy megmozduljon. Ez orvosolható valahogy?
2013. aug. 8. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:

velem is mindig kiszúrt...pedig csak német cuccokat vettem bele, rendesen be volt lőve...és valamikor pöcc, valamikor pedig 20. rúgás..

azóta (3 hete) egy aprilia eser/nyő/t hajtok.beletettem 2100km-t eddig mindig 1-re indult, gond nélkül ment.

2013. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
karbi környékén lesz a gond szerintem, nekem is játszani kellett a gázkarral váltáskor mindig, hogy megmaradjon a fordulat
2013. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!