Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó tulajdonosok! Milyen...

Robogó tulajdonosok! Milyen gépetek van? Mik a tapasztalatok? Mennyibe került? Megérte-e az árát? Ajánlanátok-e?

Figyelt kérdés
50 ccm alatti robogó vásárlásán gondolkozok, tehát leginkább azok válaszát várom, akik ilyen méretűvel rendelkeznek.
2013. aug. 8. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

aprilia sr 50 street,2004 piaggio blokk, körlámpás.

csak jó tapasztalatom van- kényelmes, jól megy, sisaktartóba belefér a "kupakom", 1 hónapja van meg, azóta belenyomtam 2200km-t.ezalatt 1 dugulása volt, rossz minőségű benzin miatt, de ez bármelyik járgánnyal előfordul.ezen kívül semmi, mindig elsőre indult.

fogyasztása meglepően érdekes; normális használat mellett 2,8 liter, viszont ha jobban húzom akkor felszökkenhet akár 3,5-re is.de hát én nem sietek sehova:D

végsebesség engem soha nem izgatott, de azért meglestem: szélcsendben, egyenes úton, előredőlve 85km/h.hogy őszinte legyek nem tudom mennyire pontos az órája, de a haverom aeroxa ilyenkor 95-öt mutatott.

az ára 240 ezer volt, 10 ezer km-rel, 2 új gumival, új akksival,új dudával.

sokan mondták hogy nagyon drága volt, de nekem megérte.

ajánlani tudom, és még a társait (amikbe ugyan ilyen piaggio blokk van-gilera runner,piaggio nrg,derbi gp1).

2013. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ment a zöld.
2013. aug. 11. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!