Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb motor, amit...

Melyik a legjobb motor, amit b-s jogsival lehet vezetni?

Figyelt kérdés
A magas benzinárak miatt kérdem, robogót nem szeretnék és rövidebb távokon helyettesíteném vele a kocsit, 20-50km. Csak ezért nem akarom lerakni a magasabb kategóriát, úgyhogy 50köbcenti a határ. Max 300ezret tudok költeni a gépre. Melyiket ajánlanétok?
2013. aug. 9. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ne sportmotort vegyél, mert azokat szét kell pörgetni, és a szükséges váltások száma másodpercenként legalább 2.

Valami kis enduró már jobb választás lenne, azok valamivel nyomatékosabbak, és elég kényelmesek is.

Most még ideirnám a Simsont is, de látom több pénzed van, mint amennyibe egy Simson kerül :)

2013. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azért simsonnál valami komolyabbat akarok, nem mondom, hogy szar, de azért 40-nél jó lenne többel menni, akkor inkább bicikli, mint simson :) Ne értsetek félre, nem nézem le a simsonokat, nekem is volt régen jó kis gépek, de magas is vagyok, kissé kövér is szóval... :)
2013. aug. 9. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:

aprilia sx, rx, yamaha dt, gilera dna,

ezeket ajanlom

2013. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az 50-es Supermotokat ajánlanám. Aprilia sx50, Derbi Senda, Yamaha dt.

Emellett még mondanék egy motort: Aprilia Red Rose 50. Kis chopper szerű motor, de nagy élmény vezetni. 160-170 ezer ft körül már találni. Szerintem ez a kategória legjobbja (mármint az 50ccm-ben).

Vagy ott van még a Gilera Eaglet 50, ami ugyanaz, mint a Red Rose, csak a neve más.

2013. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 petizacc ***** válasza:

Én is endurot ajánlok.

Derbi Senda, Yamaha DT, Aprilia RX. Meg kb az összes enduro amibe Minarelli AM6 blokk van.

2013. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
aprpilia rs 50.. 100 körül is elmegy némelyik.. és megbízható, kevés fogyasztással..
2014. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!