Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora volt a legnagyobb...

Mekkora volt a legnagyobb sebesség a motoroddal?

Figyelt kérdés
Milyen motorod van (vagy akkor milyen volt) és hol mentél vele ennyit? (nem az érdekel, hogy melyik megye vagy város, hanem az út "tulajdonsága" (földút, autópálya stb...)
2013. aug. 9. 10:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Tavaly nyáron német autópályán 336km/h (GPS szerint) tuningolt Hayabusával.
2013. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Nosco ***** válasza:
88%
Honda Cbr 900 290km/h körül járt a mutató 2 éve a 6-os úton.
2013. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
Sok világtalan, utána meg csináljátok a balesetet :)
2013. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Most ne itt szidjuk azokat, akik gyorsan mennek, a kérdésre válaszoljatok, vagy ne válaszoljatok semmit. Az első kettőnek köszönöm!
2013. aug. 9. 10:27
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Faterom 250-es ETZ-je 140 körül.:) Egyébként itt a sóderbányák között vannak utak, ahol hétvégén nincs forgalom, amúgy is csak a sóderbányás kamionok járnak erre, így ott szoktam gyakorlatozni, ugyanis autópályaszintű út van.
2013. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Attol hogy valaki gyorsan hajt meg nem jelenti, hogy nem tudja mit csinal, es nem is feltetlenul fog balesetet okozni. Gyakran pont a totymorgo idiotak okoznak baleseteket.
2013. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2%
Igen és a sebességkorlátozás meg biztos azért van, mert 160-al sokkal biztonságosabb menni, mint 90-el :) Olyanok vagyto, mint a kisgyerekek az óvodában. Nincs barátnőtök, életetek és ebben lelitek csak örömötöket, hogy 200-al száguldoztok :DD
2013. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem, csak a motorozás jobb, mint a szex :D Persze egy vérbeli anti-motorosnak ezt aztán lehetne magyarázni.

Szerintem semmi kivetni való nincs abban, ha valaki gyorsan megy. Abban van, ha hülyegyerek felszáll izomtrikóban meg papucsban a Gixxerre és a falu határáig kitolja 160-ig, meg a zebrán előzgeti a helyi buszt. Az hülyeség. Meg mikor a "nagytapasztalatú" vagánycsávó 100-al megy be a nem belátható hegyi kanyarba, amin 20 centi mély nyomvájú van. Lehet gyorsan menni, ésszel és a motorosok többsége erre képes is. Más kérdés, hogy utóbbi időben kezd felhígulni ez az igen jó magyar motoros társadalom, de ez sajnos ugyanígy megfigyelhető minden más közösség esetében is...

2013. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
3%
Én értem miről beszélsz, csak az a baj, hogy nem minden motoros olyan mint te. Sőt, kb. 10% olyan mint te. A többi 90% idióta és figyelmetlenül hajt gyorsan..
2013. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

299 km/h Suzuki GSX-R 1000, egyenes főúton, egy autó sem volt, az aszfalt minősége is tökéletes volt.

Terepen a legdurvább valami nagyon rossz, gidres gödrös kavicsos úton Honda CR 250-el kb. 120 km/h volt, úgy ugrált alattam a motor, hogy alig érte a földet, azóta is csodálkozom, hogy nem törtem össze magam, meg a motort. Ahhoz képest a 299 km/h olyan volt, mint valami nyugis biciklizés :)

2013. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!