Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SIMSON gagyirezó mi a baj vele?

SIMSON gagyirezó mi a baj vele?

Figyelt kérdés
simsonon gagyirezók tök jólnéz ki nemértem mi a baj vele ? azért mert nem gyári ? igaz hogy nem megy tőlle jobban de a hangja és a kinézete jobb mint egy 80-ezer forintos sportkipufogójé mert azok még leis szorítják az erőt és 20km/h-val jobban mennek ez a motorjának ugyan az mint a gyári !!!
2013. aug. 10. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom vele, mert gyári van fent :)


Amúgy :


-Szép vagy épp csúnya, ezt döntse el mindenki maga...

-Nem jó semmire, nem megy jobban, sőt ront kicsit rajta. -Sz@r hangos, repedt fazék hangja van.


Azt meg ne mondd már, hogy egy normálisan megtervezett és gyártott rezonátor sz@rabb és lefogja a motort mint a gagyi hulladék :D

2013. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te jó isten, mennyi hülye van :O

Mi az , hogy leszorítani az erőt???

Az erőt nem egy jó rezonátor szorítja le, hanem a spoiler

2013. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen csak tudod sokan aszt hiszik hogy nincs benne fojtás pedig van !
2013. aug. 10. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ez a gond, hogy túl nagy fojtás van benne. Visszafogja a motort, ami hosszútávon akár árthat is a blokknak. A terveztetett dobokhoz ne hasonlítsd, ég és föld a különbség. Egy igazi rezó a könyöktől indul, és nem a dob résztől.


A hangja meg...repedt fazék, nem vitás. Szerintem randa. No nem a kinézet, azt el kell ismernem, jobban áll egy Simsonnak, mint a gyári dob.


De adok egy tippet: szedd ki a gagyirezóból a fojtásnak szánt lemezt, a végét tömd ki a gyapottal, és ilyesmi hangot fogsz kapni: [link]

2013. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a fojtást nemtudom kivenni mert egybe van az egész !
2013. aug. 11. 08:07
 6/6 anonim válasza:
Rezó kipufogót nem azért vesz az ember, mert szép a hangja, hanem mert akár 30% dob a teljesítményen ha jól van megtervezve. Egy igazi rezonátoros kipufogóból a benzingőzt képes visszaszívni a motor. A nagyobb teljesítményt a magasabb fordulatszámmal tudja elérni és attól lesz szép a hangja!!! :) Tehát nem tudom elképzelni, hogy egy gagyirezónak szép hangja volna...
2016. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!