Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motort akarok venni ezek az...

Motort akarok venni ezek az igények szerint, de ilyen nem létezik szerintem. :D ismertek hasonló típusokat?

Figyelt kérdés
Megbízható, olcsó üzemeltetés(3,5 l-nél ne egyen többet), olcsó alkatrész, Rendszámos személy szállítás végett, rendkívűl jó szélvédelme legyen, legyen fürge a városba és könnyen manőverezhető vagyis ne legyen nagy dög motor illetve kisebb túrákat is gond nélkül teljesítsen, és ne legyen kínai vagy koreai talicska egy honda Lead ez néztem ki de, a túrázási és szélvédelmbe nem valami jó illetve végre is az újabb injektoros 75/80 km órát tud

2013. aug. 10. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik 125ccm feletti robogó megfelel ezeknek, csak nagy szélterelő plexist kell nézed.

Túra alatt mit értesz? 125 lehet kevés lesz.

2013. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szélvédelmen általában lehet segíteni utángyártott plexivel.

Egyébként az a baj, hogy amiket leírtál borzasztó szubjektívek. Például a fürgeség.

Szerintem például annak amit leírtál egy Honda CBF 600 S felelne meg valami utólag vásárolt túraplexivel.

2013. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben egy Burgman-t keresnék, 125-öst, vagy 250-est. Bár ezek elég nagy motorok, de városban könnyű velük haladni, és túrára is alkalmasak 2 személlyel is. Nyugis 80-as utazót bírják 2 emberrel.

Emellett bőven van rajta szélvédelem.


Apámnak van 125-ös Burgmanja, 3,2l-et eszik, pedig sokat jár városon belül. Nagyon kényelmes robogó, alkatrész ár átlagos.

2013. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi igen a második gondolatom.egy burgman csak az már városhoz csöppet nagy . igazábol a térdeim is szarok ezért fontos a szél védelem .
2013. aug. 10. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!