Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250-es mz leműszakiztatása,...

250-es mz leműszakiztatása, átíratása, forgalmi, törzskönyv, biztosítás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Most akarok venni egy 250-es MZ-t. Azonban műszaki vizsga nincs rajta! Mennyibe kerül a műszakiztatás? Átíratás? Forgalmi csere? Biztosítás? Törzsköny kell hozzá?

#mz250
2013. aug. 10. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Tehát az átírás kb 32000 FT


Műszaki kb 15000 ft


Biztosítás szerintem kb 7000 huf,de sok mindentől függ! ezért tölsd ki ezt

[link]


Tehát hogy használni tudjad az mz-t mindent összevetve kb 55000 ft


[Egy fél MZ legalább :) ]

2013. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eredetvizsgálat, törzskönyv kell hozzá? Vagy ezt a motorral együtt adja az eladó?
2013. aug. 10. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy kell törzskönyv hisz rajta van a név és a cím ... ami ugye változik

Nagyon régi motoroknál van ugy hogy tudtommal nincs törzskönyv,de ott is ha jól tudom a forgalomba helyezés évétől függ


Eredetvizsga pedig azért kell hogy ne legyen lopott, tehát egyezik az a motor ami a papírokban van.


Elméletben ezt az eladónak kellene csinálni, dehát ez Magyarország és az a megszokott ha a vevő csinálja meg.

2013. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor ezt még az 1. hozzászólás könyveléséhez csatolnom kell!

55 ezer+eredetvizsga, törzskönyv=70 ezer Ft.


Plussz, ha üres a tank, teletankolom és úgy már 80 ezer FT és még nem is használtam!!


Mi van ha javítanom is kell valamit? Alkatrész árak...stb!!

2013. aug. 10. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:

NEM 70000 huf. Nézd meg amit belinkeltem (átírásost)


A 32ezer ft-ba benne van az új törzskönyv és az eredetiség vizsga is.


Ezért írtam hogy kb 55e huf Összesen

2013. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha teli kell tankolnod akkor kb csak 7500 huf :)


"Mi van ha javítanom is kell valamit? Alkatrész árak...stb!!"


Maga az alkatrész árakkal nincs baj, inkább az alkatrészek minőségével (utángyártott) :(


Ha megvétel előtt tudod netán h javítani is (hallod, érzed ...)kell rajta valamit alkudj, és nézd meg melyik alkatrész mennyibe kerül


Amúgy megértelek ezért is írtam első kommentembe hogy kb az mz árához képest még kb. felét rá kell költeni a papírmunkákra, sajnos(hogy ennyit)

2013. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!