Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 323f, vagy Nissan Almera?

Mazda 323f, vagy Nissan Almera?

Figyelt kérdés
Ebben a két autóban gondolkozok, 98-01 körülieket nézetek, ti melyiket ajánlanátok, és miért?

2013. aug. 11. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindkettő Japán, a minőségük, és az alkatrész áraik közel azonosak, így leginkább a formaterv alapján lehetne dönteni. Nekem momentán a Mazda jobban bejön, persze ez szubjektív.
2013. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudnám mondani, mint az előttem szóló. Hasonló autókról beszélünk. Alapvetően megbízható, kiforrott konstukciók, tehát mindkettő ajánlható. Nézegessél konkrét autókat mindkét fajtából, és inkább azt figyeld, hogy jó állapotú legyen. Egyébként egyetértek a kategóriaválasztással, nekem is szimpatikusak ezek az autók.
2013. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gunther99 válasza:
Szerintem is minőségre kb. ugyanolyan jó, de a mazda jobban néz ki.
2013. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ford Ferlin ***** válasza:

Nekem almeram van,2009 ben vettem azóta csak kopó alkatrészeket kellett cserélni,féltengelyt saját hibámból,1 hátsó dobot mert az idő megette(50 euro az ujj).

Megbízható kis kocsi,bar hosszú tavon kicsit kényelmetlen.

hosszú tavon autópályán 6.3-7 literig fogyaszt,varosban 9 liter. Az enyém 1.6 automata. Manuális picit kevesebbet.

láncos a motorja tehát nem kell vezérműszíj cserével kezdeni!!

Mar kezd rozsdásodni de úgy döntöttem a hűséget hűséggel jutalmazom úgyhogy kihegesztetem és meg négy évig autó marad számunkra.

2013. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!