Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni ezt a Mondeo-t?

Figyelt kérdés

Nézegetek autókat és ezen megakadt a szemem. Nekem nagyon tetszik meg minden csak a futott km az nem sok? Vagy akármelyiket nézem meg azokban is ennyi körül lehet csak vissza van tekerve? Vagy csak ebben ilyen sok? Mondjuk ahogy nézegetem ennek a kereskedőnek mindegyik eladó kocsijában korához képest sok km van.


[link]


2013. aug. 11. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezért ennyi az ára.
2013. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dizel autonal nem feltetlenul lenne baj, HA rendesen volt karbantartva. Ennek ellenere 8 eves autonal szerintem rettenetesen sok majdnem felmillio km., ha egy 20 eves Golf-ban van ennyi arra azt mondom oke, de ezt a Mondeot szerintem felejtsd el.
2013. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg sok, de legalább őszintébbnek tűnik. Ha ennél a kereskedőnél minden kocsiban sok km van, akkor lehet, hogy nem tekergeti az órát. Én átnézetném a kocsit egy szerelővel, ha rendesen karban volt tartva, akkor meg lehet kockáztatni a dolgot, és itt legalább nem fog meglepetésként érni, ha költened kell a motor vagy a turbó karbantartására.

Nyilván céges autó volt intenzív használattal, ha kapcsolatba lehet lépni a volt tulajjal, akkor talán az is kideríthető, hogy egy ember használta-e (én erre tippelnék a felszereltség alapján) vagy kulcsos autó volt, amit boldog-boldogtalan pusztított, ahol tudott.

2013. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

M.es rendszám külföldről behozott.


valszeg munkabajarásra használták. 90% pálya 160-al

2013. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ja bocsi most olvastam végig


Ex Taxi



felejetős.

2013. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt 3-as...Ha ex-taxi, akkor lehet az még több is, de a kérdés továbbra is a karbantartás...Ha olcsóbb, mint a hasonló korú és motorizáltságú mondeók, akkor meg kell nézetni, hogy jó-e. Ha nem olcsóbb, akkor kár vacakolni vele.
2013. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Ennek ellenere 8 eves autonal szerintem rettenetesen sok majdnem felmillio km"

Közel sem sok, főleg a taxiknál. Azokat nyugodtan lehet évi 70-100 000km-rel számolni.


A taxikon sárga E-rendszám van, amint nem taxinak van vizsgáztatva, újra kell rendszámoztatni.


Az autót át kell nézetni rendesen, ha rendben van akkor nem sok ez a 472k km. Inkább vennék egy ilyen Mondeo-t garantált 472 000-rel, mint azok közül bármelyiket, amiket ennél olcsóbban árulnak 180-220 000km-rel. Meg lehet nézni a többi ilyen Mondeo-t, amit kevesebb mint fele ennyi km-rel hirdetnek hogy néznek ki belülről ( most megnéztem én is néhányat.. ),hááát...


Abba is érdemes belegondolni, hogy ebben 472k km-nél, már biztosan volt cserélve a kuplung és a kéttömegű lendkerék. Ezek általában max 300-350 000km-nél többet nem mennek el, tehát ebben már tuti volt cserélve. Egy kamu 200 000 km-esben meg ki tudja. Az sem mindegy, hogy ezt egy olyan ember hajtotta, akinek ez a munkája, ezzel kereste a kenyerét tehát biztosan vigyázott rá és nem gyilkolta :D


Nem mondom, hogy vennék magamnak ex taxit, de ha ez és egy ismeretlen előéletű másik kombi között kellene választanom, akkor inkább ezt választanám.

2013. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Allapotot veszunk, nem km allast. Dizelt az vesz aki sokat akar menni, ne ringassuk almokba magunkat, a tobbi kocsiba is boven 300, csak azt visszatekertek es ratettek plusz szazezreket mert csak ennyi km van benne. Ezek legalabb oszintek, ha nem is nagy vigasz neked, de vidd el egy motor diagnosztikara, ott fillerekert (az auto es a lehetseges bukas mertekehez kepest) meg tudjak mondani hogy milyen allapotban veszelte at a motor azt a 400 ezret. Sokszor tud jobb lenni egy tobbet futott kocsi mint egy (esetleg tenyleg) 150et futott, ha azzal nem ugy bantak.
2013. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Budapest, Üllői út. Engem már az elriaszt, ha a kereskedés itt található, de más helyett nem ítélkezhetek.
2013. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!