Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320d Touring (automata)...

BMW 320d Touring (automata) megéri megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Miért ilyen olcsó?? Nagyon tetszik, esztétikailag tényleg kitűnő, de 1 milliót én nagyon kevésnek találok érte....Félek megvenni...Szerintetek??

Tapasztalatok, vélemények érdekelnek!! Köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!



2013. aug. 10. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szép. Miért ennyi? Öreg adagolós dízel, bár ha az a szervízkönyv valós, akkor főnyeremény. Ha nem, akkor betegágy.


Miért ilyen olcsó? Nálunk szörnyen túlárazottak az autók köszönhetően a regisztrációs adónak, ha ez nem lenne, akkor ez is még olcsóbb lenne. :)

2013. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én egyáltalán nem találom olcsónak.


Ez valószínűleg egy kereskedő forma, ha magánszemély, akkor is abból él, hogy külföldről behoz autókat olcsón, lepapírozza és eladja drágábban. Így kerülhetett erre a éves bmw-re M-s rendszám


Na de ugye 13 éves bmw, ráadásul kombi, 2 ezres sima adagolós dízel, esztétikai hibás, km futás tök átlagos benne, persze ha nincs tekerve picit. De mindent összevetve semmi kiemelkedő nincs ebben az autóban.


Mire akarod használni? Családi batár? Arra szerintem jobb lenne egy Opel, Toyota, Mitsubishi, Subaru, KIA, Mazda, vagy ilyesmi. Erre lehet a gatyádat is rá kell költened és még csak nem is néz ki jól, tipikusan az az autó, amit meglátsz előlről, uhh bmw - áhh, kár h kombi.. Oldalról, hátulról is ugyanez.

2013. aug. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem tökre tetszik valami oknál fogva a kombi..:) Az biztos, hogy ha cserés benne valami, akkor mélyen a zsebbe kell nyúlni a tapasztalatok alapján amiket olvastam, de nemtudom. Régóta szeretnék már ilyen BMW-t és most úgy néz ki, hogy lenne rá lehetőség, hogy megvegyem, viszont tartok tőle, hogy valami nem stimmel vele, igaz ezt előre egy autónál sem lehet tudni...
2013. aug. 10. 01:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként az autót hétköznapi használatra, max 2-3 személy szállítására használnám.. Előrelátólag heti max 150 km-t mennék vele egyszer rövid, máskor hosszabb távon. Olvasottak alapján a fogyasztása is elég jó.
2013. aug. 10. 02:00
 5/8 anonim ***** válasza:
A karosszériával lenne egy kis munka, ha szeretnéd, hogy szép legyen, de amúgy nem tűnik rossznak. Ami gyanús, hogy szerintem bőrözve van már a kormány, ami ekkora futásnál szerintem nem normális. Igaz, használatfüggő a kormány állapota, gyűrűs kézzel, fél kézzel kormányozva hamarabb tönkremegy a bőr.
2013. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát kérlek szépen, ennek az autónak ennyi a reális ára, de elég jó vételnek tűnik.

Egyben nem vagyok biztos: ebben az évjáratban nem közvetlen befecskendezésesek már a 20 d motorok?

2013. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Közvetlen befecskendezéses, de még nem common rail. Az első 20d CR motorok 150 lovasak voltak ( M47TUD20).
2013. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2013. aug. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!