Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda rx-7- hez szeretnék...

Mazda rx-7- hez szeretnék venni egy fortune egész autós kit-et (Veilside) De nem tudom, hogy bal kormányos kocsira is fel lehet e rakni?

Figyelt kérdés
Ha segítenétek azt nagyon megköszönném!

2013. aug. 11. 22:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Így van. Szvsz egy BBS felni irdatlan jól áll neki. Persze abból se mindegy, hogy melyik.
2013. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Például melyik?
2013. aug. 13. 20:10
 13/20 anonim ***** válasza:

Na, ezt ne kérdezd. Nem tudom a felnitípusokat.

Azt hiszem hasonlót láttam, ami eléggé megtetszett. Annyit tudok, hogy BBS volt. De ha nem olyan "cigánybbs", régi, ronda, akkor jól áll az összes. :D

(De az RX7-nek jól áll egy sokágú felni is (sok vékony), de az már nem BBS.

2013. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Oké, majd nézek. Sparco ülések tényleg olyan jók mint amit hallottam, ha négypontos övet használunk vele?
2013. aug. 13. 20:36
 15/20 anonim ***** válasza:
Jók, igen. Jól tart oldalirányba, nem enged "kiesni". Bár a legtöbb sportülés is tudja ezt. Személyes tapasztalatom egyébként nincs vele. Sportülésekkel pedig 3 pontos övet nem tudsz használni, csak 4-5-6 pontosat. De utcai, normál használatra fölösleges.
2013. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy felesleges, de szerintem egy ilyen autóban azzal a kit-tel, nagy felnikkel nem nézne ki jól egy alap ülés. Ezért szeretnék másikat és szinte reggel óta ezek után érdeklődök, szóval a kagylóülés az mindenféleképpen lesz majd a kocsiba, csak nem tudom, hogy milyen. Szóval, ahogy te is mondtad minimum 4 pontos öv kell. bból is jó lenne egy Sparco márkájú?
2013. aug. 13. 20:51
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen. Raliautókban is ezt a kombinációt használják. Csak ott 6 pontos övekkel.
2013. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Aztán majd töltesz fel képet, ha kész lesz? Kíváncsi vagyok az eredményre. :)
2013. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Természetesen töltök majd, csak sok idő, mire megjön a kit, a fényezést és a felszerelést nem tudom. Még éppen photoshoppolok, hogy milyen legyen a fényezés. Akkor a Sparco cuccok jók? Vagy Recaro? Vagy milyen ülések és egyebek legyenek szerinted, amik jók és nem kell évente cserélni?
2013. aug. 13. 21:31
 20/20 anonim ***** válasza:
keszvan mar
2021. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!