Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azért itt az autós topicban...

Azért itt az autós topicban egész korrekt kis csapat jött össze nem?

Figyelt kérdés

3 éve követem az oldalt. A többi részén sok a komolytalan válasz, de itt elég sok a hozzáértő. Szerintem ez a honlap legértékesebb része.

Ti is így látjátok?

Üdv Nektek!


2013. jún. 19. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Én csak szemétkedni járok ide!

:D

2013. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen viszonylag itt van a legtöbb értelmes válasz.A szex témában meg a legkevesebb :)
2013. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is csak nézek, hogy az ember azt hinné egyszerű emberek válaszolnak, közben olyan szintű válaszokat lehet kapni néha, amit az ember komoly szakmabeli fórumokon is megcsodálna!:)


(Sajnos itt is sok azért a butaság... Persze mindenki tanul. Én nem is merek válaszolni, hogy ne rontsam az arányt!:D)

2013. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van még pár normális kategória, de mivel én is fiatal srác vagyok, így ez az egyik Top kedvencem
2013. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sinead ***** válasza:
Én ide művelődni járok többnyire. A hülyéskedéseket ki tudom szűrni, és rám is ragad valami a válaszokból. Ide komoly, konkrét válaszokat írok, ha szórakozni van kedvem akkor megyek a szex témakörbe :D
2013. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!